روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماهینی- سیدجلال؛ کاپیتان‌ها در تنیس- فوتبالی! از منبع ورزش سه. "

ماهینی- سیدجلال؛ کاپیتان‌ها در تنیس- فوتبالی!

سیدجلال حسینی و حسین ماهینی دو کاپیتان تیم پرسپولیس، در تمرین تنیس فوتبالی روز گذشته با یکدیگر هم تیمی بودند.

به گزارش "ورزش سه"، گابریل کالدرون تلاش می کند تا با تمرینات متنوع، تمرکز بازیکنان را بالا برده و شادابی را به آن ها تزریق کند. تنیس فوتبالی، یکی از راه هایی است که سرعت واکنش را در فوتبالیست بیشتر می کند و همچنین حس رقابت را در تیم به وجود می آورد. حال این که باتوجه به انجام آن به صورت تیمی، روحیه کارگروهی را نیز افزایش می دهد.در تمرین روز گذشته پرسپولیسی ها بازی تنیس فوتبالی را البته بدون تور و با یک طناب برگزار کردند که در آن سیدجلال حسینی، حسین ماهینی و شجاع خلیل زاده با یکدیگر هم تیمی بودند تلاش می کردند تا با برتری مقابل تیم امید عالیشاه، همچنان در بازی باقی بمانند. تلاش بازیکنان باتجربه پرسپولیس نظیر ماهینی و سیدجلال در همین تمرین جالب بود.حسینی در دو بازی اخیر تیم پرسپولیس فیکس بوده و به همراه شجاع خلیل زاده دو کلین شیت را برای قرمزها به ارمغان آورده است. اما ماهینی با وجود اتمام مصدومیت، کمتر به کار گرفته شده و اغلب بازی ها را از روی نیمکت دنبال کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماهینی- سیدجلال؛ کاپیتان‌ها در تنیس- فوتبالی! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×