روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صدرنشین گروه آماده دیدار با پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

صدرنشین گروه آماده دیدار با پرسپولیس (عکس)

تمرینات تیم التعاون برای دیدار مقابل پرسپولیس بدون غایب برگزار شد.

به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال التعاون که در هفته آخر لیگ عربستان موفق شدند در لحظات پایانی به پیروزی برسند و در لیگ بمانند، حال باید خود را برای دیدارهای آسیا آماده کنند. التعاونی ها که مورد کرونایی در تیمشان نداشتند باید در دیدار بعد خود برابر پرسپولیس قرار بگیرن، آن ها در دو دیدار قبلی برابر الدحیل و الشارجه به پیروزی رسیدند و با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارند. با توجه به عملکرد این تیم در لیگ عربستان، قطعا سرخ پوشان پایتخت ایران می توانند در دو بازی متوالی برابر این تیم به امتیازات لازم برسند و شانس صعود خود به مرحله بعد را افزایش بدهند.عبدالله عسیری سرمربی التعاون برای ادامه مسابقات آسیایی ۳۳ بازیکن را همراه خود به دوحه آورده تا دستش در میانه راه خالی نماند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صدرنشین گروه آماده دیدار با پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×