روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کنعانی؛ زوج دفاعی پرسپولیس برای صعود؟ از منبع ورزش سه. "

کنعانی؛ زوج دفاعی پرسپولیس برای صعود؟

تیم پرسپولیس در حالی مقابل التعاون صف آرایی می کند که گل محمدی ترکیب دفاعی فصل گذشته اش را در اختیار دارد.

به گزارش ورزش سه، اگرچه دروازه بان تیم پرسپولیس تغییر کرده و در سمت چپ بازیکنی جدید و در جناح راست مهره ای غیرتخصصی حضور دارد اما خیال گل محمدی از دفاع میانی کاملا راحت است.شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان سه بازیکنی هستند که در این پست حضور دارند و جزو بهترین های فوتبال ایران هم به حساب می آیند و دست یحیی را برای انتخاب ترکیب باز گذاشته اند.در لیگ این فصل اگرچه سیدجلال مهره ای کلیدی برای پرسپولیس بود اما اغلب از زوج شجاع - کنعانی در این قسمت از زمین استفاده شد و شاید حالا برای استارت لیگ قهرمانان نیز یحیی به سراغ همین گزینه برود.پرسپولیس برای صعود دستکم به سه پیروزی مقابل التعاون و الشارجه نیاز دارد و شکست ناپذیری مقابل الدحیل نیز اهمیت زیادی برای شاگردان گل محمدی خواهد داشت چرا که صعود آن ها را تضمین می کند. بنابراین گل محمدی باید امیدوار باشد که مثل بازی های لیگ برتر خط دفاعی اش عملکرد مطلوبی را از خود نشان دهند و برخلاف دو بازی نخست که چهار گل خوردند، مقابل حریفان آسیایی بدرخشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کنعانی؛ زوج دفاعی پرسپولیس برای صعود؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×