روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض تند شهرخودرو به کیفیت میزبانی قطری‌ها از منبع ورزش سه. "

اعتراض تند شهرخودرو به کیفیت میزبانی قطری‌ها

قائم مقام باشگاه شهرخودرو خراسان گفت: متاسفانه تیم های ایرانی حاضر در مسابقات باشگاه های آسیا شرایط سختی را تجربه می کنند و این وضعیت بسیار ناراحت کننده است.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان ، وحید علیپور درباره میزبانی کشور قطر از این مرحله مسابقات باشگاه آسیا گفت: همه ما بر شرایط ویژه کرونایی که بر همه چیز حاکم شده است واقفیم، اما تصور ما این است که قطری ها برای جام جهانی ۲۰۲۲ میزبانی این بازیها را قبول کردند تا خودشان را تست بزنند و البته اینجا را تبدیل به آزمایشگاه خود کرده اند.وی ادامه داد: امکاناتی که در هتل محل استقرار ما و ۳ باشگاه ایرانی دیگر وجود دارد به هیچ وجه قابل قبول نیست و البته خدمات هتلی و ترانسفر تیم ها نیز بسیار ضعیف است. نمی دانیم AFC چگونه بر این شرایط نظارت دارد، چرا که ما چند نامه اعتراض ارسال کرده ایم و کسی پاسخگو نبوده است و خدمات و امکانات نیز تغییری نکرده است.وی اظهار کرد: کیفیت زمین های تمرینی نیز ظاهرش خوب است اما متاسفانه از نظر فنی زمین ها چندان مناسب نیست. ما توقع داشتیم از فدراسیون فوتبال خودمان حداقل بازرسی وجود داشت و در این هتل می آمدند و شرایط را بازدید می کردند اما متاسفانه این اقدام هم انجام نشده است.علیپور گفت: فشار AFC هر روز بر فوتبال ایران بیشتر می شود و این به هیچ وجه خوب نیست. ما روزی قدرت فوتبال آسیا بودیم اما با شرایط فعلی و اقدامات عجیب AFC در قبال فوتبال ایران متوجه می شویم که گویا دامنه این محدودیت ها برای فوتبال ایران در آینده نیز بیشتر خواهد شد و ممکن است به فوتبال ملی هم برسد.گفتنی است پیش از این افشین پیروانی سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز نسبت به کیفیت میزبانی قطری ها شکایت داشته است.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض تند شهرخودرو به کیفیت میزبانی قطری‌ها از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×