روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تغییر هتل پرسپولیس مورد بررسی قرار گرفت از منبع ورزش سه. "

تغییر هتل پرسپولیس مورد بررسی قرار گرفت

بعد از اعتراض سرپرست تیم پرسپولیس، مسوولان برگزاری طی جلسه ای با افشین پیروانی از آمادگی خود برای تغییر محل اسکان این تیم خبر دادند.

به گزارش "ورزش سه"، افشین پیروانی، سرپرست و مدیر تیم پرسپولیس که نسبت به محل اسکان بازیکنان و اعضای تیمش طی روزهای اخیر اعتراض خود را اعلام کرده بود، با واکنش مثبتی از سوی مسوولان برگزاری مسابقات مواجه شد.در این زمینه در فاصله ساعاتی مانده به دیدار این تیم مقابل التعاون عربستان، مسوولان برگزاری مسابقات با حضور در محل اسکان سرخپوشان و طی جلسه ای با سرپرست این تیم، بعد از شنیدن دلایل اعتراض آنها، اعلام کردند نسبت به تغییر محل هتل پرسپولیس آماده هستند.قرار است در پایان بازی امشب دو تیم، نسبت به این موضوع تصمیم گیری شود و در صورتی که هتل معرفی شده برای جابجایی سرخپوشان از امکانات لازم برخوردار باشد، پیروانی با آن موافقت کند و مقدمات جابجایی تیم صورت گیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تغییر هتل پرسپولیس مورد بررسی قرار گرفت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×