روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حامد لک در انتظار بازی شماره 10 در لیگ قهرمانان از منبع ورزش سه. "

حامد لک در انتظار بازی شماره 10 در لیگ قهرمانان

دروازه بان تازه به خدمت گرفته شده پرسپولیس با سومین تیم تجربه حضور در آسیا را خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، حامد لک که در این فصل از ماشین سازی به پرسپولیس پیوسته، بعد از صبای قم و تراکتور اکنون با سومین تیم در لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت.لک البته در دوران حضور در صبای قم با توجه به مشکلاتی که با صمد مرفاوی، سرمربی وقت این تیم داشت نتوانست در لیگ قهرمانان حضور یابد و از لیست این تیم در تک بازی مقابل الشباب امارات کنار گذاشته شد.او در ترکیب تراکتور در دو فصل تجربه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را داشته است و 9 بازی به میدان رفته است. ماحصل این بازی 12 گل دریافتی از سوی او بوده و سه کلین شیت نیز داشته است.داود فنایی، مربی دروازه بانان باتجربه سرخپوشان که حامی اصلی حامد لک محسوب می شود و اعتقاد زیادی به او گلر دارد، امیدوار است گلر باتجربه و با انگیزه تیمش در گام اول مقابل حریف عربستانی موفق ظاهر شود و نمره قبولی دریافت کند.او اکنون امیدوار است با حضور در پرسپولیس و با سود بردن از خط دفاعی قدرتمند سرخپوشان بتواند نمایش موفقی برابر التعاون عربستان به جا بگذارد و اولین تجربه خود در ترکیب این تیم را با خاطره ای خود و امیدواری برای صعود به پایان برساند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حامد لک در انتظار بازی شماره 10 در لیگ قهرمانان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×