روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرلک و تجربه بزرگ آسیایی در ترکیب پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

سرلک و تجربه بزرگ آسیایی در ترکیب پرسپولیس

هافبک دفاعی سرخپوشان در غیاب کمال کامیابی نیا کار سختی برابر التعاون در اولین تجربه حضور با پیراهن این تیم پیش رو خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه، میلاد سرلک، هافبک سابق سپاهان، نساجی و شهرخودرو که در نقل و انتقالات تابستانی به جمع سرخپوشان اضافه شده، در بازی امشب مقابل التعاون عربستان با توجه به مصدومیت کمال کامیابی نیا در ترکیب اصلی حاضر شده و زوج دفاعی خط میانی در کنار احمد نوراللهی را برابر حریف شکل خواهد داد.سرلک که پیش از این با پیراهن سپاهان در لیگ قهرمانان حضور یافته بود و در دو دیدار رفت و برگشت مقابل لوکوموتیو ازبکستان به میدان رفته بود، پیش از حضور در پرسپولیس نیز طی چهار بازی آسیایی در ترکیب شهرخودرو مقابل الرفاه بحرین، السیلیه قطر، الهلال عربستان و همچنین پاختاکور ازبکستان حضور داشته است.او در بازی امشب در هفتمین تجربه آسیایی خود، اینبار با پیراهن پرسپولیس به میدان خواهد رفت و در روز غیبت کمال کامیابی نیا در ترکیب اصلی، امیدوار است شرایط را در خط میانی به سود سرخپوشان در بیاورد.احمد نوراللهی، کاپیتان و رهبر خط میانی سرخپوشان در این بازی خواهد بود و اینبار با تغییراتی که یحیی گل محمدی در نظر گرفته، میلاد سرلک و احسان پهلوان را در کنار خود خواهد دید. هافبک جوان سرخپوشان امیدوار است اولین پیروزی تیمش در این رقابت ها را برای قرار گرفتن در کورس صعود برابر التعاون تجربه کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرلک و تجربه بزرگ آسیایی در ترکیب پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×