روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس: مخالف جدایی بشار هستیم از منبع ورزش سه. "

باشگاه پرسپولیس: مخالف جدایی بشار هستیم

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که پاسخش به درخواست جدایی ستاره عراقی منفی خواهد بود.

به گزارش ورزش سه، تنها ساعتی پس از این که ستاره شماره پنج سرخ ها با انتشار یک استوری اعلام کرد که به دلیل نیاز مالی خانواده اش، از پرسپولیس جدا خواهد شد، باشگاه پرسپولیس این مسئله را تکذیب کرد.علیرضا اشرف مدیر روابط عمومی پرسپولیس در استوری اینستاگرامش نوشته که اگرچه وضعیت خانوادگی بشار را درک می کند، اما راضی به این جدایی نخواهند بود: بشار رسن با پرسپولیس قرارداد دارد و هر باشگاهی که بخواهد با او مذاکره کند، باید قبل از هرچیز مستقیما با باشگاه پرسپولیس مکاتبه کند، چه برسد به توافق. پاسخ باشگاه به درخواست بشار عزیز برای جدایی منفی بوده، چرا که پرسپولیس به راحتی سرمایه خود را از دست نمی دهد، حتی اگر از انتقال او پول خوبی به پرسپولیس برسد.حال باید دید این کشمکش به کجا خواهد رسید و صبح چهارشنبه چه اتفاقاتی رخ می دهند. باتوجه به حضور دوباره بشار در باشگاه، احتمالا او و مدیربرنامه اش در این باره اظهار نظر خواهند کرد و شاید مدیران پرسپولیس و اعضای کادرفنی هم موضع خود را مشخص تر بگویند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس: مخالف جدایی بشار هستیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×