روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دو انتخاب جدید لیتو؛ علیپور و ثروتمندترین بازیکن جهان از منبع ورزش سه. "

دو انتخاب جدید لیتو؛ علیپور و ثروتمندترین بازیکن جهان

علی علیپور مهاجم سابق پرسپولیس به همراه  فائق جفری بولکیاه  دوبازیکن جدید ماریتیمو می توانند این تیم را در بازی هفته آینده تیمشان همراهی کنند.

به گزارش"ورزش سه" روزنامه مشهور "رکورد" چاپ پرتغال در ارتباط با وضعیت علی علیپور و دیگر بازیکن جدید ماریتیمو نوشت که این دو بازیکن قادر هستند که به جمع گزینه های لیتو ویدیگال سرمربی ماریتیمو برای حضور در ترکیب اصلی اضافه شوند. علیپور و جفری بولکیاه به محض اینکه بتوانند تایید لیتو ویدیگال را بگیرند می توانند در ترکیب تیم بازی کنند.علی علیپور لژیونر ایرانی که 1.8 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد بعد شش فصل حضور در پرسپولیس به ماریتیمو پیوست تا در کنار امیرعابدزاده دومین بازیکن ایرانی این تیم باشد. او در پایان لیگ نوزدهم سرانجام به پیشنهاد ماریتیمو پاسخ مثبت داد و با با انتقالی به مبلغ 800 هزار یورو به این تیم پیوست.علیپور البته برای حضور در پرتغال و عقد قرارداد رسمی با ماریتیمو به دلیل شرایط ناشی ازشیوع ویروس کرونا مدت زیادی را در انتظار ویزا ماند و به همین خاطر سه بازی اول تیم در این فصل را از دست داد. او اما می تواند روز شنبه در ترکیب برابر پورتیموننزه به میدان برود. اما ماریتیمو یک خرید دیگر هم داشته و آن فائق جفری بولکیاه پسر پادشاه برونئی است که لقب ثروتمندترین بازیکن فوتبال جهان را گرفته است. ماریتیمو در این فصل از رقابت ها و با دو پیروزی و یک شکست عملکرد خوبی داشته و در رتبه پنجم جدول قرار دارد. نکته مهم نتایج ماریتیمو این است که یکی از بردهای این تیم برابر پورتو قهرمان فصل گذشته رقم خورده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دو انتخاب جدید لیتو؛ علیپور و ثروتمندترین بازیکن جهان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×