روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل محمدی: تاکید می کنم با جدایی بشار مخالفم از منبع ورزش سه. "

گل محمدی: تاکید می کنم با جدایی بشار مخالفم

اتفاقات روزهای اخیر بار دیگر باشگاه پرسپولیس را در کانون حواشی قرار داد تا یحیی گل محمدی مجبور به واکنش شود.

به گزارش"ورزش سه" ماجرای عدم تامین و پرداخت بدهی برانکو ایوانکوویچ از یک سو و جدایی برخی از ستاره ها از جمله بشاررسن و شجاع خلیل زاده پرسپولیس را که بعد از قهرمانی در لیگ برتر و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان ، می بایست روزهای خوبی را سپری می کرد به یک باشگاه بحران زده بدل کرد.یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس اینروزها فشار زیادی را متحمل شد. او بعد از رسیدن به فینال چند روز تمرینات تیمش را تعطیل کرد اما در آغاز مجدد تمرینات با این بحران ها مواجه شد ضمن اینکه عدم مطالبات معوقه بازیکنان نیز سرمربی فینالیست لیگ قهرمانان را بشدت ناراحت کرد به طوری که او در اولین جلسه ، تمام طول تمرین را روی نیمکت ذخیره ها نشسته و چهره درهمش را پشت ماسک پنهان کرده بود. یحیی اما بعد از استوری بشاررسن و انتشار خبر جدایی شجاع خلیل زاده و همچنین عدم پرداخت معوقات بازیکنان باردیگر دست به قلم شده و متنی را خطاب به هواداران پرسپولیس منتشر کرد. این پیام به شرح زیر است:با توجه به نگرانی های هواداران عزیز ذکر برخی نکات را ضروری می دانم؛باشگاه امروز به بازیکنان فصل قبل گفته برخلاف قول داده شده فعلا بخاطر مشکلات مالی و اولویت در پرداخت به اقای برانکوی عزیز نمی توانیم پرداختی داشته باشیم.بازیکنان تاریخ ساز و باغیرت تصور می کردند با توجه به اظهارنظرها مبنی بر تامین بدهی به برانکو این مشکل حل شده و پس از دو سه بار منتفی شدن وعده پرداخت باقیمانده مطالبات و آپشن ها بیستم مهر حتما طلب شان پرداخت می شود اما اکنون مشخص شده معادلات باشگاه بهم خورده و مبلغ طلب آقای برانکو بطور کامل تامین نشده و همچنین باشگاه اکنون توان پرداخت به انها را ندارد. بازیکنان زحمتکش تیم هم با آگاهی از این موضوع و مشکلات بوجود آمده ، در تمرین امروز حضور خواهند یافت. کاش این مسائل قبل از شروع تمرینات و موعد پرداخت در یک جلسه مشترک به آنها اعلام می شد. ضمنا قرارداد اغلب بازیکنان پرافتخار ما یک چهارم پایه قرارداد برخی تیم ها است و آنها در صورت افتخارآفرینی در لیگ و آسیا حدود سی تا پنجاه درصد آپشن دریافت می.کنند. همین نفرات بودند که آپشن های قرارداد لیگ هجدهم را اواخر لیگ نوزدهم و پس از کسر سی درصد دریافت کردند و نهایت همکاری را با باشگاه خود داشته اند و در زمره تاریخ سازان باشگاه بزرگ پرسپولیس هستند و شایسته نهایت احترام و تقدیر؛ و فراموش نکنیم این بازیکنان با کمترین امکانات و با از خود گذشتگی توانستند به فینال راه پیدا کنند. از هواداران عزیز خواهش می کنم مراقب کسانی که دنبال ایجاد اختلاف بین شما و بازیکنان هستند، باشند.ضمنا امیدوارم مشکل قرارداد برخی نفرات باتعصب تیم مثل خلیل زاده، کنعانی زادگان، نادری، رادوشویچ و.... با مذاکرات در فضایی منطقی حل و فصل شود و هیچ بازیکنی از جمع ما جدا نشود و پیشنهادات دیگر تیم ها به برخی نفرات هم دردسرساز نشود.تاکید می کنم بشدت با جدایی بشار عزیز مخالفم و مخالفت من با جدایی بشار را همه می دانستند امیدوارم او هر چه زودتر این پیشنهاد قطری را فراموش کند.هواداران عزیز؛می دانم استرس زیادی متحمل شده اید. حقیقتا خودم هم درد دل هایی دارم و همچون شما نگران برخی مسائل هستم اما ان شاءالله با پیگیری باشگاه و هیات مدیره، نگاه مثبت بازیکنان و دعا و انرژی مثبت شما یکایک مشکلات و چالش ها حل شود و بتوانیم با تمرکز و آرامش اماده مسابقات شویم. برخی چالش ها ریشه در مسائل مالی دارد و برخی هم با انعطاف و پیگیری و بررسی ان شاءالله حل می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل محمدی: تاکید می کنم با جدایی بشار مخالفم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×