روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جان تازه به استقلال در جناح چپ و راست (عکس) از منبع ورزش سه. "

جان تازه به استقلال در جناح چپ و راست (عکس)

دو بازیکن جدید استقلال در بازی درون تیمی امروز، تقابل های متعددی با یکدیگر داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، امروز و در تمرین استقلالی ها، با نظر کادرفنی بازیکنان این تیم در قالب دو تیم زرد و آبی به مصاف هم رفتند که این بازی 70 دقیقه ای برنده ای نداشت و حاصل تلاش دو تیم، تساوی یک بر یک بود.در این بازی، خریدهای جدید استقلال نیز در زمین مسابقه حضور داشتند و کادرفنی آبی پوشان عملکرد آنها را به دقت زیر نظر داشت تا برای تقویت تیم در لیگ بیستم، از توانایی این بازیکنان بهره بگیرد.دو تن از بازیکنان جدیدی که در این فصل به استقلال پیوستند، متین کریم زاده و سیداحمد موسوی هستند. کریم زاده که بازیکن تیم ملی امید نیز هست، در جناح چپ بازی می کند و موسوی نیز مدافع راست است و تقابل او و وریا غفوری در لیگ بیستم برای قرار گرفتن در ترکیب استقلال دیدنی خواهد بود.متین کریم زاده که نام او را از حضور با کیفیتش در رقابت های انتخابی المپیک توکیو شنیده بودیم، در فصل قبل در 18 بازی برای تیم پارس جنوبی به میدان رفت. این بازیکن 22 ساله و بوشهری، که سابقه حضور در تیم شاهین بوشهر را نیز در کارنامه دارد، می تواند یک رقیب جدی برای میلاد زکی پور در ترکیب استقلال باشد. البته باید دید مدیران استقلال موفق به حفظ میلیچ خواهند شد یا مدافع چپ دیگری را قصد دارند به خدمت بگیرند.احمد موسوی مدافع راست 28 ساله فصل گذشته گل گهر سیرجان دیگر صید آبی ها در بازار نقل و انتقالاتی تابستانی بودند. موسوی که اهل دورود لرستان است، در فصل گذشته در 15 بار با پیراهن گل گهر به میدان رفت که 1 گل زد و 2 پاس گل نیز داد. تنها گل این بازیکن، در هفته بیست و نهم لیگ برتر و در مقابل تیم پرسپولیس بود.در فصل گذشته، وریا غفوری به تنها مدافع راست تخصصی استقلال تبدیل شده بود که تقریبا در تمامی دیدارهای آبی پوشان به میدان رفت و حتی در دیدارهایی که غفوری به دلیل مصدومیت غایب بود، آبی ها دچار مشکلات بزرگی شدند که از جمله آن می توان به دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در برابر پاختاکور اشاره کرد. اما با جذب سیداحمد موسوی، استقلال یک مدافع راست تخصصی دیگر را در ترکیبش خواهد داشت و رقابت بین غفوری و موسوی برای حضور در ترکیب استقلال دیدنی خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جان تازه به استقلال در جناح چپ و راست (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×