روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیانیه پرسپولیس درباره احتمال جدایی شجاع از منبع ورزش سه. "

بیانیه پرسپولیس درباره احتمال جدایی شجاع

باشگاه پرسپولیس: شجاع خلیل زاده توقع بیجا نداشته و همیشه علاقه اش را به باشگاه نشان داده است.

به گزارش ورزش سه، باشگاه پرسپولیس که با دور تازه ای از بحران ها مواجه شده، ساعتی پس از این که وکیل برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد فعلا قصد شکایت از سرخ ها را ندارد، خبر خوش دیگری را داده و از بهبود شرایط برای تمدید با شجاع خلیل زاده خبر داده است.در بیانیه ای که قرمزها منتشر کرده اند، آمده است:۱. آقای خلیل زاده پیش از اعزام به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بارها حضوری و تلفنی عشق و علاقه اثبات شده خود را بیان نمود تا بتواند سال های بیشتری در باشگاه، افتخار آفرین باشد.۲. مشغله های مربوط به جذب بازیکنان و فراهم کردن مقدمات سفر به قطر به قدری سنگین بود که رسیدگی به وضعیت ایشان و سایر بازیکنان تیم به بعد از مسابقات موکول شد زیرا تا شروع فصل جدید لیگ بازه زمانی مورد نیاز وجود داشت.۳. متاسفانه در این مدت سوء تفاهماتی پیش آمد که برخلاف واقعیت موجود تصویر غیر واقعی از رابطه آقای خلیل زاده و باشگاه به نمایش گذاشت که به هیچ وجه صحت نداشته و ندارد.۴. به صراحت اعلام می دارد آقای شجاع خلیل زاده همیشه علاقه و وفاداری خود را به باشگاه ثابت نموده و همواره در خدمت پرسپولیس بوده و در ادامه نیز همراه تیم خواهد ماند.۵. باشگاه پرسپولیس تاکید می نماید آقای شجاع خلیل زاده توقع غیرمنطقی از باشگاه نداشته و ایشان و سایر بازیکنان تیم مورد توجه و حمایت بوده و هستند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیانیه پرسپولیس درباره احتمال جدایی شجاع از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×