روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عصبانیت یحیی از کرمانشاهی بابت آوانتاژ از منبع ورزش سه. "

عصبانیت یحیی از کرمانشاهی بابت آوانتاژ

پرسپولیس در دقیقه ۲۴ فرصت فوق العاده ای پشت محوطه به دست آورد که داور از اعلام آوانتاژ خودداری کرد.

به گزارش “ورزش سه”، روی حرکت تیمی شکل گرفته در دقیقه ۲۴، شاگردان یحیی گل محمدی موقعیت فوق العاده ای به دست آوردند که کرمانشاهی با اعلام خطا پشت خط محوطه جریمه باعث عصبانیت یحیی و اعتراض او شد.سرمربی پرسپولیس اعتقاد داشت که لحظاتی بعد از خطا با توجه به اینکه امید عالیشاه در موقعیت تک به تک در محوطه جریمه قرار گرفته، کرمانشاهی با آوانتاژ باید موقعیت بهتری را نصیب سرخ ها می کرد.اعتراض یحیی البته با دخالت داور چهارم همراه شد و در شرایطی که یحیی به دنبال توضیح درباره خواسته خود بود با تذکر داور چهارم به منطقه فنی بازگشت.این ضربه ایستگاهی را امید عالیشاه زد که با فاصله کمی راهی اوت شد و حسرت یحیی گل محمدی را بیشتر کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عصبانیت یحیی از کرمانشاهی بابت آوانتاژ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×