روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امید پرسپولیس به ضربات آقای گل برای صعود از منبع ورزش سه. "

امید پرسپولیس به ضربات آقای گل برای صعود

پرسپولیس جدال رفت مقابل الجزیره را با شکست خاتمه داده تا اکنون در سودای پیروزی در آزادی و صعود به مرحله بعدی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ برخلاف تصور نتوانستند به نتیجه مطلوبی در استادیوم محمدبن زاید دست یابند و با شکست مقابل الجزیره کار سختی در آزادی پیش روی خود می بینند.پرسپولیس که در فصل گذشته به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده، نمی خواهد داستان حضورش در این فصل در مرحله یک هشتم خاتمه یابد. آنها در بازی برگشت نیازمند پیروزی و صعود از این مرحله هستند تا فصل موفق خود اینچنین تکمیل کنند و به تعطیلات بروند.در بازی برگشت مسلما علی علیپور نقش ویژه ای در این هدف بزرگ خواهد داشت. علیپور که در امارات بعد از 4 بازی موفق به گلزنی شد، اکنون با 4 گل زده برترین گلزن آسیایی سرخ ها نیز محسوب می شود. آقای گل لیگ هفدهم در تلاش است با دستیابی به بالاترین آمادگی لازم بتواند در بازی برگشت برگ برنده این تیم لقب گیرد و با گل های خود سند صعود تیمش را امضا کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امید پرسپولیس به ضربات آقای گل برای صعود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون