روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاب ناصر محمدخانی و حمید درخشان در قطر (عکس) از منبع ورزش سه. "

قاب ناصر محمدخانی و حمید درخشان در قطر (عکس)

نیمه دوم  دهه 60 بود که پای ایرانی ها به قطر باز شد و آنها در لیگ قطر خودنمایی می کردند

به گزارش "ورزش سه "بعد از بازی های آسیایی سئول و استعفای 14ملی پوش از تیم ملی چند نفر از این ملی پوشان و دیگر بازیکنان مطرح فوتبال ایران راه قطر را پیش گرفتند و در آنجا به اندازه سال های بازیگری در فوتبال ایران درآمد کسب کردند.حمید درخشان ،ناصر محمدخانی ،فرشاد پیوس ،امیر قلعه نویی و مجید نامجو مطلق از مطرح ترین بازیکنان آن دوران بودند که در مقطعی به قطر رفتند و در کنار ابراهیم قاسمپور که بازمانده جام جهانی 78آرژانتین بود فوتبال خود را ادامه دادند.حمید درخشان و ناصر محمدخانی که دو یار دیرین بودند به القطر پیوستند و در این تیم همانند پرسپولیس مکمل یکدیگر بودند.در تصاویر الصاق شده به دیوارهای ورزشگاه القطر تابلویی دیده می شود که محمدخانی و درخشان در کنار هم و مدال در گردن هستند.هر دوی این ها دوباره به پرسپولیس برگشتند ،هر چند درخشان اینکار دو بار تکرار کرد و برای مدتی برای السد قطر هم توپ زد.دیدن عکس بزرگان تاریخ فوتبال ایران در تصاویر ورزشگاه های قطر در حالی که تاریخ گواهی می دهد آنها از چهره های ماندگار پرسپولیس هستند افتخار است ،ولی کاش باشگاه های ما هم همین رفتار را با پیشکسوتان خود داشتند ،کسانی که عمر و جوانی خود را برای هواداران و باشگاه خرج کردند و جوانان امروزی هیچ تصویر درخشانی از آنها به یاد ندارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاب ناصر محمدخانی و حمید درخشان در قطر (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×