روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کیت جدید پرسپولیس، برگرفته از تخت جمشید (عکس) از منبع ورزش سه. "

کیت جدید پرسپولیس، برگرفته از تخت جمشید (عکس)

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای به انتقاد گروهی از هوادارانش نسبت به کیت جدید این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ورزش سه، البسه جدید تیم فوتبال پرسپولیس ساعاتی قبل و در حالی رونمایی شد که واکنش هواداران این تیم نسبت به آن اغلب منفی بوده و در یک نظرسنجی نیز تنها ۵٪ از شرکت کنندگان نظر مثبت به این کیت نشان دادند.باشگاه پرسپولیس اما در اطلاعیه ای اعلام کرده که طرح لباس برگرفته از «ستون های تخت جمشید» است: «تیم شرکت آل اشپورت تلاش خود را کرد تا در مینیمال ترین حالت نمایی از ستون های سر به فلک کشیده پرسپولیس را که وقار، شکوه و تاریخ ایران عزیزمان را هر روز زنده نگه می دارد در لباس های دربی به نمایش بگذارد و امید است مورد پسند هواداران عزیز واقع گردد.»در ادامه این اطلاعیه آمده است: «در این لباس ستون های تخت جمشید به تعداد 6 ستون قرار داده شده است. همچنین روی سر آستین لباس هم نماد پرسپولیس درج شده تا عظمت و شکوه ایران روی لباس پرهوادارترین تیم آسیا جلوه ای دیدنی داشته باشد.»این در حالی است که باشگاه پرسپولیس چندی پیش از هوادارانش خواسته بود که طرح های مورد نظر خود را در فضای مجازی منتشر و به باشگاه نیز ارسال کنند اما هیچ یک از آن ها مورد توجه این باشگاه قرار نگرفته یا دستکم سرخ ها نتوانسته اند ال اشپورت را مجاب به استفاده از این طرح ها کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کیت جدید پرسپولیس، برگرفته از تخت جمشید (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×