روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمایت شدید هیئت مدیره پرسپولیس از یحیی از منبع ورزش سه. "

حمایت شدید هیئت مدیره پرسپولیس از یحیی

عضو هیئت مدیره پرسپولیس حمایت سفت و سختی را از یحیی گل محمدی انجام داد.

به گزارش ورزش سه، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که مدیرعامل، معاون اجرایی و عضو هیئت مدیره این باشگاه در ورزشگاه شهید کاظمی حضور داشتند.این اتفاق در حالی رخ داد که شایعاتی پیرامون رابطه نه چندان خوب یحیی گل محمدی و هیئت مدیره و تلاش این افراد برای برکناری سرمربی سرخ ها وجود داشت که البته این شایعات، از سوی تمام منابع تکذیب شده اند.با این حال غلامعلی محمدعلیپور یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس، دوباره به حمایت از گل محمدی پرداخته است: یحیی گل محمدی از لحاظ قابلیت های فنی خود و مسائل اخلاقی در فوتبال ایران، زبانزد است. شما بازیکنان هم زحمت زیادی می کشید و متوجه هستیم که فشار زیادی را تحمل می کنید. ما قدردان زحمات شما هستیم.وی همچنین گفت: به نظر من، این تیمی که الان این جا می بینیم یکی از بهترین تیم های فوتبالی است که در ایران داشتیم درست مثل تیم ایران که به جام جهانی ۹۸ رفت و با سعی و تلاش خودش، فراتر از انتظارها بود و تاریخ ساز شد. برای فردا هم امیدواریم بازی تماشاگرپسندی را شاهد باشیم که توام با نتیجه پیروزی و خوشحالی هواداران باشد.این حمایت ویژه در حالی اتفاق می افتد که مدیران پرسپولیس برای پیروزی پاداش هم گذاشته اند و به نظر می رسد شرایط برای شاگردان یحیی گل محمدی مهیاست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمایت شدید هیئت مدیره پرسپولیس از یحیی از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×