روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نخستین دوئل فکری و گل‌محمدی در شهرآورد از منبع ورزش سه. "

نخستین دوئل فکری و گل‌محمدی در شهرآورد

دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس امروز نود و چهارمین داربی پایتخت را در ورزشگاه آزادی برگزار می کنند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در مهم ترین دیدار نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ایران، امروز (دوشنبه) دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب دیداری معوقه از هفته هشتم از ساعت ۱۶:۳۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند تا نود و چهارمین داربی پایتخت را برگزار کنند.این دیدار - با حاشیه های زیادش - در حالی برگزار می شود که در ۹۳ تقابل قبلی دو تیم، ۲۶ بار استقلال و ۲۴ بار نیز پرسپولیس به پیروزی رسیده و ۴۳ دیدار به تساوی کشیده شده است. این سی و نهمین رویارویی لیگ برتری دو تیم است و پیش از آن، ۱۰ بار پرسپولیس و ۸ بار استقلال در لیگ برتر برابر یکدیگر به برتری رسیده اند.پرسپولیسی ها در حالی تحت هدایت یحیی گل محمدی سومین داربی خود را تجربه می کنند که با ۱۱ امتیاز و ۲ بازی کمتر از استقلال در رده دهم قرار دارند. شاگردان فکری نیز با ۱۸ امتیاز در رده دوم قرار گرفته اند. سرمربی استقلال ۱۸ بار به عنوان بازیکن و ۴ بار به عنوان مربی داربی تهران را تجربه کرده و این نخستین بار است که به عنوان سرمربی آبی ها، شهرآورد را تجربه می کند. در ۲۲ تجربه قبلی، فکری چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی، ۷ پیروزی و ۵ شکست را تجربه کرده است. یحیی گل محمدی نیز در ۱۰ تجربه داربی خود به عنوان مربی و بازیکن، ۳ پیروزی، ۶ تساوی و یک شکست به دست آورده که البته آخرین تساوی او به عنوان سرمربی پرسپولیس در جام حذفی به دست آمد که سرانجام سرخ ها در ضربات پنالتی مغلوب استقلال شدند.پرسپولیس در ۴ بازی اخیر خود رنگ پیروزی را ندیده و ۳ تساوی در لیگ برتر و یک شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا حاصل کار شاگردان گل محمدی بوده است. در سوی مقابل شاگردان محمود فکری در ۷ بازی آخر خود شکست ناپذیر بوده اند و ۴ پیروزی و ۳ تساوی کسب کرده اند. در ۵ تقابل اخیر دو تیم، استقلالی ها نتوانسته اند پرسپولیس را در وقت قانونی شکست دهند و تنها پیروزی آن ها، همان برتری در ضربات پنالتی در جام حذفی سال قبل است. در ۴ دیدار دیگر، سرخ ها دو تساوی و ۲ پیروزی کسب کرده اند.آبی ها بدون مصدوم و محروم به مصاف رقیب دیرینه خود می روند و سبحان خاقانی علی رغم بهبودی مصدومیتش، هنوز به آمادگی ایده آل نرسیده است. در سوی دیگر، تنها محروم نایب قهرمان آسیا عیسی آل کثیر است و با توجه به تمرین کردن علی شجاعی با سایر بازیکنان، پرسپولیس نیز مصدومی برای داربی ندارد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نخستین دوئل فکری و گل‌محمدی در شهرآورد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×