روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فکری، یکه‌تاز سرمربیان لیگ بیستم می‌شود؟ از منبع ورزش سه. "

فکری، یکه‌تاز سرمربیان لیگ بیستم می‌شود؟

پیروزی در نود و چهارمین شهرآورد پایتخت می تواند سرمربی استقلال را در لیگ بیستم، به یک رکورد ویژه از حیث میانگین امتیاز در هر بازی برساند.

به گزارش "ورزش سه" در میان سرمربیان لیگ بیستم، سه سرمربی توانسته اند در جدول رده بندی از حیث میانگین امتیاز در هر بازی خود را یکه تاز جدول کنند و میانگین 2 امتیازی را از خود به ثبت برسانند؛ مسعود شجاعی سرمربی-بازیکن تراکتور در 5 مصاف اخیر تی تی ها که سکان هدایت این تیم را هم پس از جدایی علیرضا منصوریان برعهده داشته، توانسته 10 امتیاز کسب کند تا میانگین 2 امتیاز از هر مسابقه به نام او ثبت شود. هر چند با توجه به تعداد بازی کم، این میانگین شکننده ست و می تواند تزلزل در دیدارهای پیش روی این آمار را برای شجاعی تحت الشعاع قرار دهد.دیگر سرمربی برتر از حیث امتیازگیری، محمود فکری است؛ سرمربی آبی ها که به رغم انتقادهای فراوان توانسته 9 بازی آغازین لیگ بیستم نتایج خوبی را همراه استقلال کسب کند و میانگینی 2 امتیازی را از هر مسابقه به دست آورده است. او امروز این فرصت را دارد تا با کسب پیروزی در دیدار سنتی مقابل پرسپولیس در 94مین دربی پایتخت، امتیازات استقلال در لیگ بیستم را به عدد 21 رسانده و میانگین امتیازگیری خود را هم به عدد 2.1 برساند. در واقع پیروزی امروز در دربی پایتخت می تواند فکری را یکه تاز جدول رده بندی مربیان لیگ بیستم بر اساس میانگین امتیاز در هر بازی کند تا این چنین او با انگیزه ای مضاعف تیمش را مهیای این دیدار حساس کند.سیروس پورموسوی سرمربی تیم صنعت نفت آبادان هم که نتایجی ایده آل با نفتی ها در لیگ بیستم کسب کرده، با پیروزی روز گذشته تیمش مقابل نساجی، حالا به تنها سرمربی در لیگ بیستم بدل شده که در 11 مسابقه هدایت یک تیم را برعهده داشته اما کارنامه موفق او در 11 بازی نفت در لیگ بیستم باعث شده تا میانگین 1.9 امتیاز از هر مسابقه به نام پورموسوی به ثبت برسد و تا پیش از شروع شهرآورد 94ام نیز صنعت نفت با 21 امتیاز صدرنشین جدول لیگ برتر است. صدرنشینی که با دو بازی بیشتر نسبت به استقلال به دست آمده و در صورت ناکامی آبی ها در کسب سه امتیاز تقابل با پرسپولیس، می تواند برای شاگردان پورموسوی ادامه دار نیز باشد.- رده بندی مربیان لیگ بیستم بر اساس میانگین امتیاز در هر بازیمسعود شجاعی میانگین 2 امتیاز (5 بازی)محمود فکری میانگین 2 امتیاز (9 بازی)سیروس پورموسوی میانگین 1.9 امتیاز (11 بازی)

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فکری، یکه‌تاز سرمربیان لیگ بیستم می‌شود؟ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×