روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شما بنویسید؛ عصر دوشنبه متعلق به کدام کاپیتان؟ از منبع ورزش سه. "

شما بنویسید؛ عصر دوشنبه متعلق به کدام کاپیتان؟

در فاصله ساعاتی مانده به دربی، تب این بازی داغ تر از قبل شده و هیجان به اوج خود رسیده است.

به گزارش “ورزش سه”، سیدجلال حسینی و وریا غفوری به عنوان کاپیتان های پرسپولیس و استقلال ساعت ۱۶:۳۵ پیشاپیش بازیکنان دو تیم وارد آزادی خواهند شد و در شرایطی که بار دیگر سکوها بدون تماشاگر پذیرای این بازی است، شماره ۴ و ۲ سرخابی تیم های خود را برای برتری در این جدال رهبری خواهند کرد.سیدجلال حسینی و وریا غفوری هر دو سابقه گلزنی در دربی را در کارنامه دارند و تصویری جالب از صحنه گل خود برای هواداران شکل داده اند. وریا البته در این بازی احتمالا همانند جدال های قبلی در پستی تهاجمی تر در شانس موفقیت برای افزایش تعداد گل های خود در دربی خواهد بود و رقابت سختی برابر سمت چپ پرسپولیس خواهد داشت. با این حال با توجه به قدرت رهبری خود و میل همیشگی برای پیروزی طلبی می توان انتظار داشت که او بار دیگر چهره ویژه این بازی لقب گیرد.در سمت مقابل سیدجلال حسینی قرار دارد؛ مرد ثابت موفقیت های این تیم که از بالاترین محبوبیت در بین بازیکنان کنونی تیم نزد هواداران برخوردار است. صخره سرخ ها که در غیاب شجاع خلیل زاده و خلا شکل گرفته در خط دفاعی، با مسوولیت بیشتری مواجه شده، به دنبال این خواهد بود تا ضمن مهار خط حمله فوق العاده و خطرناک آبی پوش با حضور مهدی قایدی، ارسلان مطهری و شیخ دیاباته که توسط وینگرها نیز حمایت ویژه ای می شوند، در فاز تهاجمی و در ضربات ایستگاهی علیه استقلال نیز بتواند کارگشای تیمش لقب گیرد. اکنون در فاصله ساعاتی مانده به بازی حساس دو تیم، اوج هیجان و کری خوانی برای هواداران دو تیم است. جایی که هر دو تیم با کاپیتان های شایسته خود به دنبال یک عصر دل انگیز خواهند بود و کری های خود را آماده بعد از بازی کرده اند. آیا در این بازی سیدجلال حسینی با مشت های گره کرده بار دیگر ژست پیروزی برابر عکاسان به ثبت خواهد رساند یا وریا غفوری با کوبیدن مشت بر رگ دست در کنار هم تیمی هایش جشن بردی دیگر در دربی را برپا خواهد کرد.پیش بینی شما از این دربی چیست؟ موفقیت کاپیتان سیدجلال حسینی یا کاپیتان وریا غفوری؟طرح: سبحان ضرغامی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شما بنویسید؛ عصر دوشنبه متعلق به کدام کاپیتان؟ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×