روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی: نباید کار به پنالتی و داوری داشته باشیم از منبع ورزش سه. "

حسینی: نباید کار به پنالتی و داوری داشته باشیم

وینگر راست تیم فوتبال سپاهان می گوید نباید عملکرد داوری را دلیل تساوی خانگی تیمش قلمداد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا حسینی روز گذشته بار دیگر یکی از نمایش های خوب خود را برای سپاهان ارائه کرد و توانست یک گل انفرادی برای تیم به ثمر برساند. او پس از بازی در مورد نتیجه کسب شده، اینطور صحبت کرد: فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم. هر کسی دیده، لذت برده ولی متاسفانه سه هفته است که روی اشتباهات کوچک در حال از دست دادن امتیازات هستیم. در این بازی مستحق پیروزی بودیم و سه چهار موقعیت خوب داشتیم که بعد از مساوی شدن بازی ازدست دادیم. فکر می کنم می توانستیم برنده باشیم، اگر قدر موقعیت ها را می دانستیم.او در مورد عملکرد داوری و صحنه ای که روی محبی رخ داد، بیان کرد: فکر می کنم آقای حیدری خوب داوری کردند. نمی توانم در مورد صحنه نظر بدهم، چون دقیق ندیدم ولی ما باید در بازی کار را تمام می کردیم. نباید کار به پنالتی و داوری داشته باشیم. 4 ، 5 موقعیت خوب داشتیم که استفاده نکردیم. تیم فولاد هم برای مساوی آمده بود. ما باید خودمان را آماده کنیم. شما پرسپولیس را هم دیدید که چطور پرسپولیس در آزادی مقابل ما دفاع می کرد. ما باید بدانیم که همه تیمها در خارج و داخل خانه مقابل ما فشرده دفاع خواهند کرد و باید یاد بگیریم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی: نباید کار به پنالتی و داوری داشته باشیم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×