روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فرصت لک و مظاهری برای فاصله گرفتن از پیام از منبع ورزش سه. "

فرصت لک و مظاهری برای فاصله گرفتن از پیام

سپاهان و پیام نیازمند در مجموع عملکرد خوبی مقابل فولادخوزستان داشتند ولی یک لحظه غفلت در دقایق ابتدایی نیمه اول کافی بود که احمدزاده و پاتوسی با همکاری هم دروازه این تیم را باز کنند.

به گزارش "ورزش سه" پیام نیازمند که در لیگ نوزدهم توانست با 17 کلین شیت، بیشترین تعداد کلین شیت را به نام خود ثبت کند و کارنامه موفقی را از خود به جای گذاشت، در لیگ بیستم شرایط متفاوتی را در سپاهان تجربه می کند. او در جدال حساس روز گذشته تیمش مقابل فولاد نیز اگرچه روز خوبی را پشت سر گذاشت ولی در ثبت پنجمین کلین شیت فصل موفق نبود و پاتوسی در دقیقه 8 دروازه طلایی پوشان را در نقش جهان باز کرد. پیام نیازمند روی گل تساوی هم تاثیرگذار بود و او که در تمرینات تلاش ویژه ای برای بهبود پاس های شروع مجدد خود دارد، در مقابل فولاد موفق شد روی این مهارت محمدرضا حسینی را در ضدحمله صاحب توپ کند که برای تیمش گلزنی کند.البته کارنامه خط دفاعی این فصل سپاهان خیلی خوب نبوده و آنها که در حال تغییر سبک و روش فوتبالی خود هستند، طی 10 بازی 12 گل دریافت کرده اند و عملکرد خوبی در این زمینه نداشته اند.نیازمند که هفته گذشته مقابل پرسپولیس موفق به ثبت کلین شیت شد، روز گذشته در تقابل با فولاد، یکی دیگری از تیم های مدعی دروازه اش باز شد و حالا امیدوار است تا در جدال هفته آینده تیمش مقابل پیکان بتواند پنجمین کلین شیت خود را به ثبت برساند.با توقف نیازمند، حالا رشید مظاهری و حامد لک که پنج کلین شیت در کارنامه خود دارند، در دربی این فرصت را دارند تا فاصله خود با دروازه بان سپاهان به دو بازی برسانند و به عنوان نخستین گلرهای حاضر در لیگ بیستم، به ششمین کلین شیت برسند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فرصت لک و مظاهری برای فاصله گرفتن از پیام از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×