روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سه امتیاز برای مس با تعویض های طلایی ربیعی (عکس) از منبع ورزش سه. "

سه امتیاز برای مس با تعویض های طلایی ربیعی (عکس)

سرمربی جوان اما کاربلد مسی ها برای دومین هفته با مهره ای تعویضی توانست کسب امتیاز کند و تبحر خود در این امر را بار دیگر نشان داد.

به گزارش "ورزش سه" در جدال هفته گذشته مس رفسنجان مقابل فولاد، مسی های تازه لیگ برتری شده، در آستانه تحمل شکستی خارج از خانه در فولاد آره نا مقابل تیم مدعی فولاد بودند اما یک تعویض همه معادلات را برهم زد و در واپسین ثانیه ها، مهرداد آوخ تیمش را از شکست نجات داد، تا آن ها نیز با سوغاتی سه امتیازی راهی رفسنجان شوند. در واقع محمد ربیعی سرمربی تیم مس نشان داد که به خوبی در نیمه مربیان می تواند با اندوخته های ذخیره خود روی نیمکت، تیمش را از بحران نجات بدهد.او روز گذشته یکبار دیگر این تبحر ویژه خود را در مقابل ماشین سازی نشان داد؛ آن هم در شرایطی که مسی ها در ورزشگاه خانگی خود (شهدای صنعت مس رفسنجان) در آستانه کسب یک امتیاز از تقابل با تیم قعرنشین جدول بودند، فراز امامعلی را به میدان فرستاد و مهاجم سابق پیکان نیز پاسخ مزد اعتماد سرمربی خود را داد و 10 دقیقه پس از حضور در زمین، گلی سه امتیازی را برای تیمش به ثمر رساند.در واقع ربیعی در دو تقابل اخیر مس مقابل فولاد و ماشین سازی، با تعویض های خود سه امتیاز را به نفع تیمش کسب کرده است؛ او هفته گذشته مس را از شکست مقابل فولاد در خارج از خانه نجات داد و امروز هم در خانه، مسی‎ها را از شر تساوی های پی در پی خلاص کرد و با ورود امامعلی، تیمش را به پیروزی رساند تا این چنین تبحر ویژه خود را در نیمه مربیان و برای انجام تعویض های طلایی نشان بدهد.شاگردان ربیعی حالا با این پیروزی توانستند به میانه های جدول رده بندی برسند و با 12 امتیاز از 10 مسابقه، در جایگاه نهم جدول رده بندی قرار گرفتند. این تیم روز یکم بهمن ماه باید به مصاف برود و ربیعی امیدوار است روند خوب تیمش در این بازی هم ادامه پیدا کند؛ البته آن ها یک بازی معوقه مقابل پرسپولیس هم دارند که شاید با اعلام سازمان لیگ، پیش از تقابل با پیکان، مقابل چهار سه دوره اخیر لیگ برتر قرار بگیرند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سه امتیاز برای مس با تعویض های طلایی ربیعی (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×