روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بنگر: برای عبدی گلزنی به استقلال کاری ندارد از منبع ورزش سه. "

بنگر: برای عبدی گلزنی به استقلال کاری ندارد

مدافع سابق پرسپولیس مدعی است علیرغم پیش بینی ها، شاگردان یحیی گل محمدی از شانس لازم برای برد در دربی برخوردار هستند.

به گزارش "ورزش سه"، محسن بنگر، کاپیتان اسبق پرسپولیس که این روزها دوران سرمربیگری را در لیگ دسته سوم و تیم شهرداری نوشهر را پشت سر می گذارد، بارها سابقه بازی مقابل استقلال در کارنامه دارد. او در آستانه دربی درباره این بازی می گوید: هر دو تیم در شرایط مناسبی قرار دارند و تنها خلا موجود غیبت هواداران است تا جذابیت و هیجان این بازی را افزایش دهند. با این حال پیش بینی من این است که امروز بازی جذابی از هر دو تیم شاهد باشیم. وی ادامه داد: مسلما در دقایق ابتدایی شاهد بازی جذابی از سوی هر دو تیم خواهیم بود و معمولا فرصت های مناسب در همان دقایق ابتدایی شکل می گیرد و هر تیمی که موقعیت شناس تر باشد قادر خواهد بود شوک بزرگی به حریف وارد کند. شرایط دربی به شکلی است که رفته رفته به سمت احتیاط دو تیم پیش می رود و کمتر پیش می آید که تیمی علیرغم تمام قابلیت فنی بتواند جریان بازی را کاملا در دست بگیرد و تیم برتر زمین باشد. هر دو تیم بازیکنان باکیفیتی در ترکیب خود دارند که قادر هستند شرایط بازی را تغییر دهند. بنگر با اشاره به برد 4 گله پرسپولیس در دوران حضورش در این تیم می گوید: آن تیم واقعا فوق العاده بود و از قبل از بازی هم کاملا مشخص بود که قادر خواهیم بود با یک نتیجه یکطرفه بازی را به سود خودمان خاتمه دهیم. نیمه اول با دو گل به سود ما خاتمه یافت و اگر فرصت طلبی بهتری داشتیم نتیجه بهتر می شد. با این حال بعید می دانم این بازی به این شکل باشد و هر دو تیم از نفراتی برخوردار هستند که شرایط را به سود تیم خود تبدیل کنند.مدافع اسبق پرسپولیس مدعی است در جمع بازیکنان فعلی شانس کنعانی زادگان برای گلزنی در این بازی زیاد خواهد بود: پرسپولیس شاید از نظر تهاجمی در دیدارهای اخیر عملکرد خوبی نداشته اند اما مطمئنا مهدی عبدی همچنان مدعی گلزنی در این بازی خواهد بود. بازیکنی که در نیمه نهایی و فینال آسیا گل زده که گلزنی برابر استقلال برای او کاری نخواهد داشت! من شانس کنعانی زادگان را هم برای گلزنی زیاد می دانم و او قادر خواهد بود با انگیزه بالایی که دارد در ضربات سر و شوت هایش شرایط را برای گلزنی اش فراهم کند. امیدوارم در نهایت اتفاقی در این بازی رقم بخورد که هواداران پرسپولیس خوشحال باشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بنگر: برای عبدی گلزنی به استقلال کاری ندارد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×