روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رخ به رخ با بازیکنان هم‌پستی سرخابی (آمار) از منبع ورزش سه. "

رخ به رخ با بازیکنان هم‌پستی سرخابی (آمار)

اگرچه مربیان و تفکراتشان تاثیر مهم تری از بازیکنان در روند بازی دارند ولی در پایان این مهره های داخل زمین هستند که باید با تمرکز کارشان را انجام دهند.

به گزارش "ورزش سه"، نود و چهارمین مصاف استقلال و پرسپولیس در حالی از ساعت 16:35در ورزشگاه آزادی آغاز می شود که استقلال 9 بازی انجام داده و پرسپولیس با 7 مسابقه به دربی رسیده است.در زیر عملکرد بازیکنان دو تیم خط به خط بررسی شده؛ بازیکنانی که نمایش آنها برنده این مسابقه حساس را مشخص خواهد کرد.در مقایسه مدافعین چپ دو تیم، سعید آقایی عملکرد بهتری داشته و محمد نادری که البته انگیزه های زیادی در صورت حضور مقابل پرسپولیس خواهد داشت، فقط چهار بازی از 9 بازی آبی ها در ترکیب حضور داشته است.آمار نشان می دهد که کمال کامیابی نیا بازیکن به مراتب خشن تری از هم پستی خود در تیم استقلال است. در قطع توپ و تکل موفق اما کفه ترازو به سود هافبک دفاعی پرسپولیس سنگینی می کند.بی شک یکی از نقاط قوت هر دو تیم استقلال و پرسپولیس داشتن مدافعانی نظیر کنعانی زادگان و مرادمند است؛ بازیکنانی که آمار بسیار خوبی در بازی های گذشته برای تیم هایشان ثبت کرده اند.عارف غلامی یکی از جوان ترین بازیکنان دربی به شمار می رود و در سوی دیگر سیدجلال حسینی یکی از باتجربه ها. آمار نشان از عملکرد نزدیک هر دو بازیکن دارد ولی در فاکتور قطع توپ مدافع جوان استقلال برتری محسوسی نسبت به سیدجلال حسینی دارد. یک گل زده در مقابل نام حسینی هم نشان از این دارد که این بازیکن همچنان روی ضربات ایستگاهی می تواند خطرساز باشد.مقایسه آمار آرش رضاوند با احمدنوراللهی دو هافبک دفاعی مدرن سرخابی ها، نشان از برتری احمد نوراللهی دارد. در واقع آرش رضاوند فقط در سه فاکتور دقت پاس، پاس کلیدی و عملکرد دفاعی بهتر از هافبک ملی پوش پرسپولیس بوده و نوراللهی با دو بار گلزنی نشان داده که در بخش هجومی یکی از مهره های خطرناک سرخ ها به شمار می آید.امیرارسلان مطهری به مراتب شرایط بهتری از مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس دارد و اگرچه مهاجم جوان سرخ ها کمتر از مطهری فرصت بازی پیدا کرده ولی این هم به دلیل تفاوت در عملکرد دو بازیکن بوده است و البته دو بازی کمتر پرسپولیس نسبت به استقلال. ارسلان در مصاف با شاگردان یحیی انگیزه های زیادی برای زدن سومین گل فصل دارد.مقایسه آمار امیری و قایدی نشان از برتری مطلق مهاجم جوان استقلال دارد. البته که امیری با تجربه خود می تواند در دربی توانایی های خود را ثابت کند. در خط دفاعی سرخپوشان اما شاید یکی از مهم ترین نگرانی ها در مورد چگونگی مهار شماره 10 آبی ها باشد.مهدی پور دیرتر از همتای خود در پرسپولیس به ترکیب آبی ها اضافه شد ولی بی شک یکی از بازیکنان فیکس استقلال در دربی 94 خواهد بود؛ همانطور که سرلک اولین دربی خود را تجربه خواهد کرد، برای مهدی پور هم مصاف برابر پرسپولیس اهمیت زیادی خواهد داشت. هر دو بازیکن از خوب های تیم هایشان طی هفته های اخیر بوده اند.در مقایسه رخ به رخ میلیچ و احسان پهلوان، این وینگر چپ پرسپولیس است که عملکرد بهتری داشته و میلیچ با گل استثنایی ای که به ثمر رساند، در صورت حضور در ترکیب اصلی می تواند خطری دائمی روی ضربات ایستگاهی باشد.وریا غفوری یکی از بهترین بازیکنان استقلال در بازی های اخیر بوده و در مقایسه آمار او با امید عالیشاه به وضوح این موضوع نمایان است.جنگ اصلی اما شاید درون دروازه دو تیم باشد؛ جایی که رشید مظاهری و حامد لک در بازی های اخیر آمار و عملکردی فوق العاده داشته اند و در دربی می خواهند برتری خودشان را در نبرد رو در رو ثابت کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رخ به رخ با بازیکنان هم‌پستی سرخابی (آمار) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×