روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سروش میان بازیکنان فولاد پرس شد (عکس) از منبع ورزش سه. "

سروش میان بازیکنان فولاد پرس شد (عکس)

ستاره خوش تکنیک خط میانی سپاهان برای سومین بازی متوالی در امر گلسازی برای تیمش موفق نبود.

به گزارش "ورزش سه" یکی از مهره های کلیدی محرم نویدکیا برای خلق موقعیت گلزنی در دیدارهایسپاهان، سروش رفیعی است که از قدرت تکنیکی بالایی هم برخوردار است؛ هافبک سابق پرسپولیس که پس از گذراندن دو فصل پر فراز و نشیب حالا در لیگ بیستم زیرنظر نویدکیا دوباره به روزهای آرمانی خود نزدیک شده، در 10 هفته لیگ برتر توانسته سه پاس گل به نام خود ثبت کند و در صدر جدول بهترین پاسورهای لیگ قرار دارد.البته که رفیعی روز گذشته در جدال حساس مقابل فولاد، برای سومین بازی متوالی در گلسازی برای تیمش ناکام بود و شاگردان نکونام به خوبی توانسته بودند او را از جریان بازی خارج کنند و روزی سختی و پر از درگیری فیزیکی را برای این بازیکن در میانه زمین رقم زدند.سروش رفیعی که حالا در صدر جدول پاسورها، بهنام برزای و مصطفی احمدی را در کنار خود می بیند، برای حفظ این جایگاه نیازمند در دیدارهای پیش رو، بازهم در قامت بازیساز ظاهر شود تا با ادامه این روند، سپاهان هم شرایط خوبی در بخش میانی داشته باشد و توپ های بیشتری در اختیار مهاجمان برای گلزنی قرار بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سروش میان بازیکنان فولاد پرس شد (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×