روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حجت حق‌وردی به سومقاییت آذربایجان پیوست(عکس) از منبع ورزش سه. "

حجت حق‌وردی به سومقاییت آذربایجان پیوست(عکس)

مدافع پیشین پیکان تهران راهی لیگ آذربایجان شد.

به گزارش "ورزش سه"، حجت حق وردی مدافع باتجربه فوتبال ایران که چند روز قبل بعد از توافق با مسئولان باشگاه پیکان قراردادش را فسخ کرد و جدا شد، امروز با عقد قراردادی به طور رسمی به تیم سومقاییت آذربایجان پیوست.درباره حق وردی گفته می شد که از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دارد و به این تیم خواهد پیوست اما ظاهرا با مدیران سرخ پوش به توافق نرسیده و تصمیم گرفته فوتبالش را در کشور دیگری دنبال کند.فوتبالیست های ایرانی زیادی طی سال های گذشته به لیگ فوتبال آذربایجان رفتند و حالا حق وردی نیز راه آنها را در پیش گرفته و از این پس برای سومقاییت بازی خواهد کرد.باشگاه سومقاییت آذربایجان همین حالا علی قربانی مهاجم سابق استقلال و سپاهان را نیز در اختیار دارد و با اضافه شدن حق وردی تعداد ایرانی های این تیم به دو نفر رسید. اگرچه قربانی با گرفتن تابعیت آذربایجان برای تیم ملی آذربایجان هم به میدان می رود.ذ

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حجت حق‌وردی به سومقاییت آذربایجان پیوست(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×