روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جای خالی تماشاگران در دربی پایتخت (عکس) از منبع ورزش سه. "

جای خالی تماشاگران در دربی پایتخت (عکس)

ورزشگاه آزادی تهران مهیای برگزاری دربی پایتخت است.

به گزارش "ورزش سه"، مسابقه معوقه استقلال و پرسپولیس که معوقه از هفته هشتم لیگ برتر است، در شرایطی برگزار می شود که برای دومین بازی متوالی این دیدار هم تماشاگری به خود نخواهد دید.شیوع ویروس کرونا باعث شده تا هواداران فوتبال نتوانند به ورزشگاه ها بروند و بازی های تیم محبوب شان را تماشا کنند. از این رو بعد از مسابقه نیمه نهایی حذفی استقلال و پرسپولیس که بدون تماشاگر برگزار شد، امروز برای دومین بار در تاریخ دربی بدون حضور هواداران است تا سکوهای خالی حسابی توی ذوق بزند.حالا در فاصله چند دقیقه تا دربی پایتخت، در حالی که همواره عادت داشتیم از تصاویر هوایی حضور پرشور هواداران دو تیم را در ورزشگاه آزادی ببینیم، حالا فقط به طرح های موزاییکی روی سکوها و پرچم های بزرگ که توسط کانون هواداران دو باشگاه تهیه شده دلخوش هستیم.نمای هوایی از ورزشگاه آزادی اگرچه آمادگی این ورزشگاه قدیمی و بزرگ را برای دربی نشان می دهد اما بی تردید نبود تماشاگران شرایط سختی را رقم می زند. اتفاقی که حتی با صدای بلندگوها و پرچم های بزرگ و شعارهای هواداری که روی سکوها قرار گرفته هم جبران نمی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جای خالی تماشاگران در دربی پایتخت (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×