روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل‌گهر پیش از دربی تهران تمرین کرد (عکس) از منبع ورزش سه. "

گل‌گهر پیش از دربی تهران تمرین کرد (عکس)

پس از پیروزی روز گذشته برابر پیکان، تمرینات آبی پوشان سیرجانی در کمپ الیاف ادامه پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از برگزاری دیدار هفته نهم گل گهر سیرجان مقابل استقلال تهران در سیرجان که با شکست شاگردان قلعه نویی همراه بود، آن ها به استراحت رفتند تا تعطیلاتی 16 روزه را سپری کنند؛ چرا که دیدار هفته دهم پرسپولیس مقابل آبی پوشان سیرجانی از سوی سازمان لیگ لغو شد تا شاگردان ژنرال خود را برای جدال هفته یازدهم مقابل آلومینیوم اراک که 26 دی ماه در اراک برگزار می شود، آماده کنند.در همین راستا روز گذشته شاگردان امیرقلعه نویی اولین دیدار دوستانه خود را با پیروزی 3 بر 1 مقابل پیکان پشت سر گذاشتند و امروز بدون وقفه به کمپ الیاف بازگشتند و تمرینات را از سر گرفتند.تمرین تیم گل گهر که یکی از تیم های مدعی این فصل است پیش از مسابقه دربی برگزار شد و احتمالا حالا بازیکنان این تیم به تماشای دیدار دو تیم پایتخت خواهند نشست تا بیشتر با شرایط این دو تیم و به خصوص پرسپولیس که یکی از حریفان هفته های آینده این تیم است، آشنا شوند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل‌گهر پیش از دربی تهران تمرین کرد (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×