روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرچم‌‍‎‌های بدون عملدار در دربی 94 (عکس) از منبع ورزش سه. "

پرچم‌‍‎‌های بدون عملدار در دربی 94 (عکس)

دربی 94 تهران بار دیگر بدون حضور هواداران و در حال و هوای کرونایی برگزار خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، این روزها معمولا بازیکنان از نبود تماشاگران بیش از هر چیز دیگری ناله می کنند و می گویند بدون آنها مسابقات فوتبال بیشتر شبیه به یک مسابقه جدی تمرینی شده است. وقتی پای یک مسابقه حساس و پرهوادار نیز در میان باشد، این حسرت بیشتر هم می شود.این اما شرایطی است که دنیای فوتبال حالا نزدیک به یکسال می شود که با آن کنار آمده و خوب یا بد مسابقات پس از چند ماه وقفه، به همین روش و بدون حضور هواداران ادامه پیدا کرده است.در دیدار رفت لیگ بیستم استقلال و پرسپولیس که در چارچوب هفته هشتم برگزار می شود هم این شرایط ادامه دارد ولی کانون هواداران دو تیم سعی کرده با پیاده کردن طرح هایی روی سکوها، به این مسابقه ویژه فضایی متفاوت ببخشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرچم‌‍‎‌های بدون عملدار در دربی 94 (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×