روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک نیمه فرصت برای بازگشت پرسپولیس و یحیی از منبع ورزش سه. "

یک نیمه فرصت برای بازگشت پرسپولیس و یحیی

تیم فوتبال پرسپولیس باوجود نمایش سزاوارانه در نیمه نخست، بازی را به استقلال واگذار کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت در نیمه نخست چند موقعیت خوب داشتند اما هیچ یک تبدیل به گل نشد تا گل دقایق نخست ارسلان مطهری، پیروزی را برای استقلال به ارمغان بیاورد.اما حالا یحیی گل محمدی یک نیمه فرصت دارد تا با گوش زد کردن نکات مختلف به شاگردانش، نتیجه را تغییر دهد. شکست در دربی، پرسپولیس را در میانه های جدول نگه خواهد داشت و همین موضوع سبب می شود تا جایگاه یحیی گل محمدی متزلزل تر از همیشه شود؛ هرچند که تیم او نمایش قابل قبولی داشته است.یحیی در بازی های مختلف توانسته تیمش را به سوی کامبک پس از دریافت گل هدایت کند و حتی در دربی برگشت لیگ نوزدهم نیز دو بار شاگردانش، باخت را با مساوی عوض کردند و تا آستانه پیروزی نیز پیش رفتند.در فضای مجازی نیز اعتراض ها به کادرفنی پرسپولیس بالا گرفته و باید دید سرمربی این تیم جو موجود را چگونه مدیریت خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یک نیمه فرصت برای بازگشت پرسپولیس و یحیی از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×