روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان یک نیمه دوئل مستقیم کاپیتان‌ها(عکس) از منبع ورزش سه. "

پایان یک نیمه دوئل مستقیم کاپیتان‌ها(عکس)

کاپیتان های استقلال و پرسپولیس در نیمه اول بارها با یکدیگر تقابل داشتند و هر دو هم تقریبا کم اشتباه ظاهر شدند.

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به اینکه وریا غفوری برخلاف دربی های فصل های قبلی جلوتر آمده و در پست هافبک راست بازی می کند، بارها در نیمه اول شاهد رویارویی او و سیدجلال حسینی بودیم. کاپیتان باتجربه پرسپولیس که مثل دیگر بازیکنان این تیم به خاطر گل زودهنگام استقلال روی یک اشتباه فردی شوکه شده بود، در ادامه توانست انسجام خوبی در خط دفاعی ایجاد کند تا اختلاف دو تیم بیشتر نشود.وریا هم که به خاطر عقب نشینی استقلال بعد از زدن گل، بیشتر در کارهای دفاعی به تیمش کمک می کرد، چند باری سعی در نفوذ از سمت راست داشت؛ اگرچه خیلی مثمرثمر نبود.اما جالب اینجاست این تقابل مستقیم در پایان نیمه اول، تقریبا به اتمام رسید چون با شروع نیمه دوم و ورود دیاباته به زمین وریا غفوری یک خط عقب تر آمد و در پست دفاع راست قرار گرفت.بعید است اگر نتیجه با برتری استقلال همراه باشد، وریا در نیمه دوم تمایل چندانی به نفوذ داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان یک نیمه دوئل مستقیم کاپیتان‌ها(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×