روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لحظه ای که عبدی استقلالی ها را محو کرد! (عکس) از منبع ورزش سه. "

لحظه ای که عبدی استقلالی ها را محو کرد! (عکس)

سر توپ تماشایی مهدی عبدی احتمالا تصویر ویژه دربی 94 خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس در حالی با گل وحید امیری پیش افتاده که نقطه عطف این بازی برای شاگردان یحیی گل محمدی، دریبل تماشایی مهدی عبدی در دقیقه 51 بازی است؛ جایی که با سرتوپ خود دو مدافع استقلال را به سمت دیگری فرستاد و دروازه مظاهری را گشود.او در حالی که در این لحظه بین دو مدافع استقلال قرار گرفته بود، امید چندانی برای گلزنی نداشت اما با تکنیک خود عارف غلامی و محمد نادری را فریب داد و برای بازگشت تاریخی پرسپولیس زمینه سازی کرد.نکته جالب این که او چند دقیقه بعد با دو سر توپ دیگر تا آستانه ثبت گل بعدی نیز پیش رفت اما این بار بدشانس بود و از گلزنی بازماند؛ با این حال تا اینجا بهترین بازیکن زمین بدون تردید مهاجم شماره 16 پرسپولیس بوده است و دریبل نادری توسط او نیز به شدت مورد توجه کاربران پرسپولیسی شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لحظه ای که عبدی استقلالی ها را محو کرد! (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×