روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل محمدی: رسول پناه به ریش ما می‌خندد از منبع ورزش سه. "

گل محمدی: رسول پناه به ریش ما می‌خندد

سرمربی پرسپولیس در مصاحبه حضوری بعد از اتمام بازی دوباره از مدیریت پرسپولیس گلایه کرد.

به گزارش ورزش سه ، گل محمدی در توضیح جریان بازی گفت : یک گل زودهنگام خوردیم و کنترل بازی بعد از دریافت گل دستمان بود، نیمه دوم توانستیم جبران کنیم و جلو بیفتیم. اما از موقعیت ها استفاده نکردیم و می توانستیم در شش قدم هم گل بزنیم و خیلی عجیب بود.او درباره شایستگی تیمش برای پیروزی هم گفت : از لحاظ فوتبالی و ایجاد موقعیت حقمان واقعا برد بود و می توانستیم بازی را حتی با اختلاف یک گل ببریم. اما در وقت اضافه نتوانستیم تمرکز داشته باشیم و قایدی هم یکبازیکن تاثیرگذار و تعیین کننده است که توانست از این موقعیت بهره ببرد.وقتی گزارشگر شبکه سه از یحیی درباره ماجراهای مدیریتی پرسپولیس پرسید او گفت : اتفاقاتی که قبل از فینال آسیا رخ داد، برنامه ریزی شده بود تا پرسپولیس را ضعیف کنند. صحبت های من در لفافه نیست و بازیکنانی را به راحتی از دست دادیم و اراده ای برای حفظ آن ها نبود. مدیرعامل آقای رسول پناه و هیئت مدیره بازیکنان را یکی یکی از دست دادند و توجیهشان این بود که رفتن بازیکنان مشکلی نیست، یک حرف مسخره. الان هم آقای رسول پناه رئیس هیئت مدیره است و به ریش ما می خندد.و موضوع داوری . گل محمدی درباره قضاوت کرمانشاهی گفت : آن لحظه که غلامی فوروارد ما را گرفت باید اخراج می شد، این نظر من است و کارشناسان باید نظر دهند اما به جز آن مشکلی وجود نداشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل محمدی: رسول پناه به ریش ما می‌خندد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×