روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آیا حسینی به دروازه استقلال بر می گردد؟ از منبع ورزش سه. "

آیا حسینی به دروازه استقلال بر می گردد؟

رشید مظاهری پیش از دربی یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و این به خاطر سیوهای خوبی بود که داشت اما در دربی نتوانست این سیوها را تکرار کند.

به گزارش "ورزش سه"، البته نمی شود روی گل هایی که پرسپولیس زد رشید مظاهری را مقصر قلمداد کرد به این خاطر که وقتی تیم گل می خورد همه بازیکنان روی آن نقش دارند و از همه مهمتر در گل هایی که به ثمر رسید ابتدا این مدافعان بودند که مرتکب اشتباه شدند. با این حال کادر فنی استقلال خوشبین بود که رشید مظاهری سیوهای طلایی در بازی های گذشته را در این دیدار تکرار کند که این اتفاق رخ نداد.رشید مظاهری جدا از دو گلی که در این بازی دریافت کرد روی موقعیت های دیگری هم می توانست دروازه اش باز شود که در یک صحنه مدافع استقلال مانع از فروپاشی دروازه رشید مظاهری شد. رشید مظاهری که به بهانه خوردن دو گل سید حسین حسینی در بازی با فولاد جای او را گرفت این بار شاید به بهانه ای که دو گل در بازی با پرسپولیس خورد جای خود را به حسین حسینی بدهد. البته در این باره محمود فکری است که تصمیم می گیرد.سید حسین حسینی با اینکه هفته هاست در ترکیب تیم آبی به میدان نمی آید براحتی و بدون حاشیه ای با این تصمیم کنار آمده است و با جدیت و انگیزه تمرین می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آیا حسینی به دروازه استقلال بر می گردد؟ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×