روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شاهرودی در پاسخ به فکری: الان جام نمی‌دهند از منبع ورزش سه. "

شاهرودی در پاسخ به فکری: الان جام نمی‌دهند

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به صحبت های فکری اعلام کرد الان به تیمی جام نمی دهند.

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری بعد از پایان دربی 94 در بخشی از صحبت های خود به جایگاه فعلی پرسپولیس در جدول اشاره کرد و گفت: «در دربی بیشتر مواقع اینجوری است که تیمی که در جدول پایین است، نتیجه برعکس می شود. این احتمال وجود دارد که بچه ها تصور کردند چون جلو افتاده اند، برنده می شوند.»این صحبت های سرمربی استقلال با توجه به اینکه پرسپولیس چند بازی عقب افتاده دارد و می تواند با برد در آن ها خودش را به بالای جدول برساند، با واکنش رضا شاهرودی مواجه شد.این پیشکسوت پرسپولیس که اظهارات فکری را به نوعی کری خوانی برای پرسپولیسی های قلمداد کرده بود، گفت که الان به هیچ تیمی جام نمی دهند.این کنایه شاهرودی هم به استقلالی ها بود که این روزها با قرار گرفتن در بالای جدول و با توجه به صدرنشینی در هفته های اخیر برای پرسپولیسی ها کری خوانی کرده بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شاهرودی در پاسخ به فکری: الان جام نمی‌دهند از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×