روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عبدیان: با شکوری قهر نبودم که آشتی کنم از منبع ورزش سه. "

عبدیان: با شکوری قهر نبودم که آشتی کنم

عضو هیات مدیره استقلال اعلام کرد تساوی در دربی پایتخت پاداشی برای اعضای تیم به همراه ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی عبدیان بعد از تساوی دو بر دو استقلال و پرسپولیس درباره اینکه گفته بود تیمش 3 بر صفر برنده می شود، بیان کرد: پیش بینی کرده بودم ، نگفته بودم که می بریم.وی درباره شرایط استقلال در این مسابقه تاکید کرد: از عملکرد استقلال راضی نیستم. به هر حال بازی است و یک زمانی گره می خورد. من قدرت تیمی استقلال را بالا دیدم. ضمن اینکه بازی رئال و بارسا هم هرکسی پیش بینی می کند و قرار نیست همان نتیجه رخ بدهد.عضو هیات مدیره استقلال درباره آشتی اش با ابراهیم شکوری در جایگاه ویژه گفت: ما قهر نبودیم. درباره پست ها هیچ صحبت نکردیم. شکوری قبل از بازی درباره داوری صحبت کرد و من هم جوابش را دادم.عبدیان درباره عملکرد داور دربی 94 عنوان کرد: من از داوری راضی نبودم. البته کارشناس نیستم و باید کارشناسان نظر بدهند.عضو هیات مدیره استقلال در پایان در پاسخ به این سؤال که به تساوی استقلال در دقایق پایانی، پاداشی تعلق می گیرد یا نه، گفت: تساوی پاداش ندارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عبدیان: با شکوری قهر نبودم که آشتی کنم از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×