روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فرشید اسماعیلی و اشتباهی که جبران کرد از منبع ورزش سه. "

فرشید اسماعیلی و اشتباهی که جبران کرد

پیش ازاینکه توپ به مهدی قایدی برسد فرشید اسماعیلی با ضربه سر توپ را برای او مهیا کرد و شاید اگر این ضربه زده نمی شد توپ به مهدی قایدی نمی رسید یا دست کم در موقعیت خوبی در اختیار او قرار نمی گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، تاثیر فرشید اسماعیلی که برای تغییر در روند بازی وارد میدان شد روی توپ موجب شد مهدی قایدی در موقعیت خوبی صاحب توپ شود و نیم تیغ به سمت دروازه شود و بعد از یک سر توپ ضربه اش را به گل تبدیل کند. فرشید اسماعیلی با این پاس اشتباهش را در دربی قبلی جبران کرد.هر چند استقلال ابتدا بازی را از حریف پیش افتاد؛ اما به دلیل دریافت دو گل از پرسپولیس و در حالی که می رفت بازی را دو بر یک بازنده شود گل مهدی قایدی روی پاس فرشید اسماعیلی برای استقلالی ها ارزشمند بود؛ به این خاطر که سه امتیاز از دست رفته حداقل تبدیل به یک امتیاز شد و فرشید اسماعیلی هم به اندازه مهدی قایدی از این گل خوشحال شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فرشید اسماعیلی و اشتباهی که جبران کرد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×