روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مطهری:مبلغ دریافتی ما باید 10 درصد باشد؟ از منبع ورزش سه. "

مطهری:مبلغ دریافتی ما باید 10 درصد باشد؟

مهاجم تیم استقلال از مدیران باشگاه خواست فکری به حال مشکلات مالی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، امیر ارسلان مطهری بعد از تساوی دو بر دو استقلال و پرسپولیس در دربی پایتخت که با گلزنی خودش همراه بود بیان کرد:زحمت بچه ها، لطف خدا و تدابیر کادر فنی بود. فکر می کنم اگر پنالتی دقیقه 10 گرفته می شد، شرایط خیلی تغییر می کرد.وی درباره مطالبات بازیکنان استقلال تاکید کرد: امیدوارم فکر خوبی در این باره کنند.مهاجم استقلال درباره اینکه مدیران باشگاه قول داده بودند در صورت برد در دربی 900 میلیون تومان پاداش بدهند، گفت: یک ماه و نیم و پنج بازی تا نیم فصل داریم. آیا دریافتی باشگاه استقلال باید 10 درصد باشد؟ ما افرادی نیستیم که این مسائل در بازی مان تأثیرگذار باشد، اما آن سمت هم باید به فکر باشند. نمی خواهم بیشتر از این به حاشیه برویم.مطهری درباره اینکه گفته می شود درخواست افزایش رقم قراردادش را داده، خاطرنشان کرد:دروغی در این وسط نداریم و من هیچ درخواستی برای افزایش رقم قرارداد نداشتم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مطهری:مبلغ دریافتی ما باید 10 درصد باشد؟ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×