روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه: خیلی‌ها می‌خواهند پرسپولیس زمین بخورد از منبع ورزش سه. "

عالیشاه: خیلی‌ها می‌خواهند پرسپولیس زمین بخورد

هافبک تیم پرسپولیس می گوید تیمش در آینده شرایط بهتری پیدا خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امید عالیشاه بعد از تساوی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی پایتخت بیان کرد: ما می توانستیم این بازی را با اختلاف ببریم. استقلال امروز خیلی بد بازی کرد. ما می توانستیم از موقعیت هایمان بهتر استفاده کنیم و برنده شویم. این قانون نانوشته فوتبال است که اگر گل نزنید می خورید.وی درباره عملکرد داور تاکید کرد:فکر می کنم کرمانشاهی قضاوت خوبی انجام داد.هافبک پرسپولیس درباره اینکه تیمش مدت ها است شرایط خوبی از بعد نتیجه گیری ندارد، گفت:خیلی ها دوست دارند که پرسپولیس به حاشیه برود و ضربه بخورد، شما کدام تیم را دیدید که 4 سال قهرمان شده باشد و یک فصل هم با تفاضل گل نایب قهرمان شود. ما در حذفی و آسیایی نتایج خوبی گرفتیم.عالیشاه در پایان افزود: درست است که انتظارات از تیم بالاست، اما این افت و خیز طبیعی است و هواداران نگران نباشند. یک سری افراد موج سواری می کنند اما مطمئنا بهتر خواهیم شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه: خیلی‌ها می‌خواهند پرسپولیس زمین بخورد از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×