روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یادبود مجله ورلدساکر از مهرداد میناوند (عکس) از منبع ورزش سه. "

یادبود مجله ورلدساکر از مهرداد میناوند (عکس)

مجله ورلدساکر در شماره ماه مارس خود، با یادی از مهرداد میناوند، مطلبی را درخصوص حضور او در اروپا درج کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، مجله معروف و آلمانی ورلد ساکر در جدیدترین شماره خود که برای ماه مارس میلادی منتشر شده است، در صفحاتی به بازیکنان سابق فوتبال پرداخته است که طی چند ماه اخیر فوت شده و از دنیا رفته اند.در قسمتی از این مجله، آنها به درگذشته مهرداد میناوند ستاره سابق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران پرداخته و از عملکرد او در تیم اشتورم گراتس تمجید کرده اند. این مجله نوشته است: مهرداد میناوند (1975-2021)مهرداد میناوند در طول سه سال و بیشتر از هر بازیکن ایرانی، 21 بار به همراه اشتورم گراتس اتریش در مسابقات لیگ قهرمانان شرکت کرد .جایی که او عضوی از تیم سال 1999-1998 اشتورم گراتس بود که موفق به دبل در لیگ اتریش شد. هافبک چپ پا که همچنین 68 بازی ملی را نیز در کارنامه دارد و چهار گل به ثمر رساند. او در جام جهانی 1998 نیز به میدان رفت.مهرداد میناوند پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران، چندی پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد ولی پس از چند روز به دلیل شدت بیماری، درگذشت.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یادبود مجله ورلدساکر از مهرداد میناوند (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×