روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپاهان موفق به ترکاندن بمب پنجره زمستانی می شود؟ از منبع ورزش سه. "

سپاهان موفق به ترکاندن بمب پنجره زمستانی می شود؟

علیرضا مرزبان در یک ویدئوی چند ثانیه ای اعلام کرده به زودی تکلیف احسان حاج صفی مشخص خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ بیستم به شمار می رود و اگرچه محرم نویدکیا تمایلی به ایجاد تغییر در بازیکنان خود ندارد، حضور احسان حاج صفی می تواند قدرت بسیار زیادی را به تیمش برای کسب عنوان قهرمانی مسابقات و رقابت با مدعیان و به خصوص پرسپولیس ایجاد کند.یکی از بازیکنانی که سپاهان همواره شرایط او را زیر نظر داشته، احسان حاج صفی بوده و حالا در شرایطی که نیم فصل دیگر از قرارداد این بازیکن ملی پوش با باشگاه تراکتور باقی مانده، مدیران باشگاه اصفهانی امیدوارند رضایت باشگاه تراکتور را برای جذب این بازیکن جلب کنند.در همین زمینه علیرضا مرزبان در گفتگویی که به نظر می رسد به تازگی ضبط شده، در مورد جذب احسان حاج صفی اینطور به یکی از هواداران تیم توضیح داده است:« تا پس فردا این مسئله صد در صد خواهد شد. بازیکنان خیلی خیلی خوبی را جذب می کنیم؛ نگران نباشید.» این حرف های کوتاه مرزبان خوشحالی مفرطی میان هواداران سپاهان ایجاد کرده و آنها امیدوارند کاپیتان محبوبشان را بار دیگر در جمع طلایی پوشان ببینند. البته که نظر رسول خطیبی سرمربی جدید تراکتور در این موضوع و انتقال حاج صفی بسیار تاثیرگذار خواهد بود و همچنان باید منتظر ماند و دید که آیا محمدرضا ساکت می تواند بار دیگر احسان را به اصفهان بازگرداند و بمب نقل و انتقالات نیم فصل را به نام خودش کند یا این بازیکن همچنان در اردوی تراکتوری ها باقی خواهد ماند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپاهان موفق به ترکاندن بمب پنجره زمستانی می شود؟ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×