روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سمیعی: تحریم مانع بسته شدن پرونده بودیمیر است از منبع ورزش سه. "

سمیعی: تحریم مانع بسته شدن پرونده بودیمیر است

سمیعی می گوید که مهم ترین مسئله در پرونده ماریو بودیمیر «تحریم ها» هستند.

به گزارش "ورزش سه"، جعفر سمیعی مدیرعامل تیم پرسپولیس پس از حضور در مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال گفت: خوب بود و روند خوبی داشت و امیدواریم موفق باشند.او درخصوص شفافیت انتخاب اظهار داشت: شفافیت را باید دوستان نظر بدهند.جعفر سمیعی در پاسخ به این سوال که چرا هیئت فوتبال خودش انتخابات را برگزار کرد؟ گفت: این سوال این جای سوال برای ما بود.وی در مورد پرونده ماریو بودیمیر عنوان کرد: پرونده بودیمیر ظرف چند روز آینده حل می شود. چون ما پول او را پرداخت کردیم اما به خاطر تحریم ها پول به حسابش ریخته نشده است.مدیرعامل پرسپولیس راجع به شکایت شهرخودرو به خاطر رضایت نامه گل محمدی گفت: شهرخودرو شکایت کرده و باید بررسی شود. مگر آن ها گم شده اند که پیدا کنیم؟ نه مشکلی ازاین بابت وجود نخواهد داشت.سمیعی در پاسخ به سوالی در مورد انتخاب شیرازی اظهار داشت: انشالله موفق باشند، به هر حال رای گیری انجام شد و ایشان انتخاب شدند.او درباره خرید شهریار مغانلو گفت: در بازار نقل و انتقالات کارمان را انجام می دهیم انشالله که به نتیجه رسید، آن را اعلام می کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سمیعی: تحریم مانع بسته شدن پرونده بودیمیر است از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×