روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اکبر محمدی: نادر محمدی قطعا در پیکان می ماند از منبع ورزش سه. "

اکبر محمدی: نادر محمدی قطعا در پیکان می ماند

مدیرعامل باشگاه پیکان اعلام کرد که نادر محمدی در پیکان ماندنی است و خودروسازان او را به تیمی نمی فروشند.

به گزارش "ورزش سه"، نادر محمدی یکی از پدیده های لیگ برتر است که در انتهای فصل گذشته و به دلیل پرتاب های اوت خارق العاده ای که دارد، خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و پرتاب های او به یکی از تاکتیک های خطرناک پیکان تبدیل شد که حتی شاگردان تارتار با استفاده از این پرتاب ها، چند باری به گل رسیدند.حرکت پشتک وارو محمدی و ارسال های تند و تیز او باعث شده است تا حتی در رسانه های خارجی و منطقه، بازتاب های زیادی داشته باشد و در این میان او مورد توجه چند تیم نیز قرار گرفته بود و حتی عنوان شد باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب محمدی است.اکبر محمدی مدیرعامل پیکان درخصوص اینکه تیم هایی خواهان جذب این بازیکن هستند، گفت: نادر محمدی فرزند پیکان است. او سال گذشته در همین ایام بود که به لیگ برتر معرفی شد و امسال این روند خودش را ادامه داد. او با ما قرارداد دارد و قطعا در پیکان می ماند و تاکنون درباره اینکه بخواهد از این تیم برود، چیزی مطرح نکرده است.وی گفت: نادر محمدی از پیکان به فوتبال ایران معرفی شده است و به نظر من باید تمرکز خوبی برای نیم فصل دوم داشته باشد تا آن را به شکل بهتری و با استفاده از توانایی هایش و برطرف کردن نقاط ضعفش سپری کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اکبر محمدی: نادر محمدی قطعا در پیکان می ماند از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×