روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاپیتان سابق پرسپولیس کرونا را شکست داد(عکس) از منبع ورزش سه. "

کاپیتان سابق پرسپولیس کرونا را شکست داد(عکس)

کاپیتان سابق پرسپولیس و کنونی پیکان به مرز بهبودی رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، محمد نوری کاپیتان باتجربه پیکان تهران که حدود 15 روز قبل مبتلا به ویروس کرونا شده و به قرنطینه خانگی رفته بود، به بهبودی کامل رسیده است.نوری بعد از قرنطینه حدودا 10 روزه تست مجدد کرونا داد که جواب این تست منفی بود و سلامتی اش را به دست آورده است.کاپیتان سابق پرسپولیس در این باره گفت: «جا دارد از زحمات دکتر آقازاده تشکر کنم که در این مدت خیلی پیگیر وضعیتم بود. در دوران قرنطینه کمی ضعف بدنی داشتم اما الان چند روزی است که احساس می کنم ویروس از بدنم به طور کامل خارج شده است. از همه طرفداران و مردم که پیگیر وضعیتم بودند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم پاسخ محبت هایشان را بدهم.»محمد نوری که به نشانه بهبودی خود عکسی همراه با سپهر پسرش در اینستاگرام منتشر کرده، از چند روز دیگر به تمرینات پیکان اضافه می شود تا خودش را برای مسابقات بعدی خودروسازان آماده کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاپیتان سابق پرسپولیس کرونا را شکست داد(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×