روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نرخ زاد و ولد در لیگ یک بالاست! از منبع ورزش سه. "

نرخ زاد و ولد در لیگ یک بالاست!

3 تیم دسته اولی با نام های جدید در این هفته به میدان می روند. این سه تیم قشقایی، بانی گستر و پرسپولیس پاکدشت هستند که در ابتدای لیگ با نام های برق نوین شیراز، گسترش فولاد و استقلال جنوب فعالیت می کردند.

به گزارش ورزش سه، بازی افتتاحیه در لیگ دسته اول که رویارویی بادران با ماشین سازی، گسترش فولاد تبریز یا بانی گستر ارومیه یکی از این سه نام ها بود به دلیل همین تغییر نام و صادر نشدن کارت بازی بازیکنان طبق قوانین برگزار نشد و 3 امتیاز این بازی تقدیم نارنجی پوشان تهرانی شد.البته سرمربی بادران از این موضوع رضایت ندارد و در گفت و گویی اعلام کرده که اگر در این مسابقه بازی می کردند بهتر می توانست عملکرد بازیکنانش را ببیند و دیگر دغدغه ای برای بازی هفته آینده شان نداشتند. به اعتقاد او آنها یک هفته از سایر رقبا عقب اند و تازه با بازی این هفته شان می توانند توان بازیکنانشان را بسنجند. این دغدغه و نگرانی پاشازاده بجاست چراکه آنها در این هفته با شاگردان محمود فکری مصاف خواهند داد.حسین خطیبی نیز بعد از اتفاقات این بازی در سفر به تهران به دنبال رفع مشکلاتشان است و طبق گفته های محمودزاده تغییر نام این باشگاه پذیرفته شده و آنها در بازی هفته آینده شان دیگر مشکلی نخواهند داشت. نکته جالب اینکه تیمی که هفته آینده مقابل بانی گستر بازی می کند پرسپولیس پاکدشت است که خود یک اسم تازه در فوتبال ایران است و در هفته اول با نام استقلال جنوب به میدان رفته است. این لیگ یک فوتبال ماست که نرخ زاد و ولد و اسم گذاری در آن بسیار بالاست!جالب اینکه تیم های خونه به خونه و نفت تهران هم ممکن است به این قافله ملحق بشوند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نرخ زاد و ولد در لیگ یک بالاست! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون