روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " معارفه آقا‌ کریم؛ به تیم‌ملی خوش آمدی (عکس) از منبع ورزش سه. "

معارفه آقا‌ کریم؛ به تیم‌ملی خوش آمدی (عکس)

اولین روز اردوی جدید تیم ملی فوتبال ایران پیش از سفر به منامه، یک چهره ویژه داشت و دستیار جدید اسکوچیچ کار خود را به صورت رسمی در تیم ملی آغاز کرد.

به گزارش "ورزش سه" همزمان با اعلام لیست تیم ملی بود که باشگاه پرسپولیس هم با صدور اطلاعیه ای از موافقت خود با حضور «کوتاه مدت» کریم باقری در اردوی تیم ملی به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ برای انجام دیدارهای مقدماتی جام جهانی خبر داد تا به کادرفنی تیم ملی در کنار وحید هاشمیان، یک مربی ایرانی دیگر هم اضافه شود.امروز در شرایطی اولین روز اردوی جدید تیم ملی فوتبال ایران در کمپ تیم های ملی برگزار شد که کریم باقری همراه با شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال وارد کمپ شد و به صورت رسمی مراسم معارفه او به عنوان دستیار جدید دراگان اسکوچیچ برگزار شد و سپس یک به یک ملی پوشان برخورد گرم و صمیمی با کریم باقری داشتند و از حضور وی در تیم ملی استقبال کردند.عکس:سعید زراعیان

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " معارفه آقا‌ کریم؛ به تیم‌ملی خوش آمدی (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×