روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس و شاید میلی‌متری‌ترین قهرمانی تاریخ! از منبع ورزش سه. "

پرسپولیس و شاید میلی‌متری‌ترین قهرمانی تاریخ!

تیم های پرسپولیس و سپاهان با ۴۸ امتیاز، رقابت ویژه ای برای رسیدن به جام قهرمانی دارند.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت پس از چهار سال قهرمانی، این فصل نیز فرم ویژه خود را حفظ کرده و رقابت صدرنشینی را با تیم سپاهان و البته استقلال ادامه می دهد.پرسپولیس در سال های اخیر تقریبا توانست تمام مدعیان را از پیش رو بردارد و به عنوان قهرمانی برسد اما نکته جالب این است که سپاهان، استقلال و تراکتور به عنوان مدعیان جدی هرگز نتوانستند تا هفته های اخیر پیش بیایند و در نهایت نیز بهترین اختلاف امتیازشان را در لیگ هجدهم رقم زدند که سه امتیاز بود.* پرسپولیس؛ همچنان با میانگین قهرمانیولی این فصل سپاهان و پرسپولیس در فاصله ۷ بازی تا پایان، هم امتیاز هستند و میانگین امتیازشان نیز ۲.۰۸ امتیاز است. در لیگ برتر ایران هرگز تیم های نایب قهرمان به مرز ۶۰ امتیاز نرسیدند اما این فصل در صورت ادامه روند، فرصت رکوردشکنی وجود خواهد داشت و حداقل به ۶۲ امتیاز خواهند رسید.در فصول اخیر پرسپولیس تا هفته بیست و سوم، حداقل ۴۵ امتیاز را داشته و حالا موفق شده به ۴۸ امتیاز برسد. نکته مثبت برای پرسپولیس این است که آنها دیدار با استقلال و سپاهان را پشت سر گذاشتند و در ادامه سخت ترین دیدارشان مقابل فولاد و تراکتور خواهد بود که در دوره افت هستند.پرسپولیس در دور رفت از این ۷ بازی، ۱۸ امتیاز کسب کردند و حالا اگر دوباره موفق به تکرار نتایج دور رفت شوند، ۶۶ امتیازی خواهند شد که یک امتیاز ویژه خواهد بود.بهترین آمار پرسپولیس تا هفته بیست و سوم، در فصل ۹۶-۹۷ بود. جایی که ۵۴ امتیاز به دست آوردند و در نهایت لیگ را با ۶۴ امتیاز به پایان رساندند. نکته جالب این که تیم نایب قهرمان ۵۵ امتیاز کسب کرد و در واقع شاگردان برانکو با دو امتیاز دیگر هم می توانستند قهرمان شوند!* بهترین نایب قهرمان تاریخ در لیگ بیستم؟در چهار سال اخیر بهترین تیم نایب قهرمان ۵۸ امتیاز کسب کرد و پس از آن در لیگ شانزدهم، ذوب آهن ۵۷ امتیازی شد. ضعیف ترین نایب قهرمان نیز فصل گذشته بود که استقلال ۵۳ امتیاز به دست آورد.فصل گذشته اختلاف پرسپولیس با تیم نایب قهرمان ۱۴ امتیاز بود. یعنی سرخپوشان با یک امتیاز از ۷ بازی پایانی نیز می توانستند عنوان قهرمانی را تصاحب کنند.حالا اما به نظر نمی رسد که سپاهان به سادگی کوتاه بیاید و کار پرسپولیس ساده نخواهد بود. سرخپوشان به حداقل ۵ پیروزی برای حفظ میانگین قهرمانی نیاز دارد و شاید حتی در این صورت نیز جام را از دست بدهد؛ این یکی از میلی متری ترین کورس رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر ایران است و البته شاید بهترین نایب قهرمان فوتبال ایران نیز از دل آن بیرون بیاید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس و شاید میلی‌متری‌ترین قهرمانی تاریخ! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×