روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقابت کنعانی‌زادگان از مدیترانه تا خلیج فارس (عکس) از منبع ورزش سه. "

رقابت کنعانی‌زادگان از مدیترانه تا خلیج فارس (عکس)

تیم ملی ایران در شرایطی پیش از سفر به منامه تمرین می کند که لژیونرها و بهترین های انتخاب شده از لیگ داخلی ایران انگیزه بالایی برای پیروزی در تمام مسابقات دارند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایران برای صعود به جام جهانی کار خود را آغاز کرد. شاگردان اسکوچیچ انگیزه بالایی دارند که تمام بازی های پیش رو را با برد پشت سر بگذارند و برای سومین بار متوالی در بین بهترین کشورهای جهان مسافر جام جهانی شوند.تیم ملی ایران در شرایطی تمرینات خود را آغاز کرد که تمام بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم از قابلیت های بالایی برخوردارند و هر یک ویژگی های قابل توجهی دارند که می تواند ایران را به صعود امیدوار سازد. در اولین تمرین ملی پوشان، لژیونر ها کنار دعوت شده های داخلی به تمرین پرداختند.در قلب خط دفاعی تیم ملی ایران سه لژیونر و یک مدافع از لیگ برتر ایران به این اردو دعوت شده اند. مرتضی پور علی گنجی که در اردوی قبل تیم ملی مصدوم بود حال با آمادگی به تیم ملی برگشته و می تواند مهره تاثیر گذاری در این پست کلیدی باشد. مجید حسینی که در این سال ها بازی در سوپرلیگ ترکیه را تجربه کرد و شجاع خلیل زاده که این فصل مدافع اصلی الریان قطر بود دیگر لژیونر های پست دفاع آخر تیم ملی هستند.چهارمین مدافع میانی مورد نظر دراگان اسکوچیچ حسین کنعانی زادگان است. او در این فصل مهره اصلی پرسپولیس در قلب خط دفاع بود و عملکرد خوبی را نیز در بازی ها از خود به جای گذاشته است. کنعانی امیدوار است این بار در تیم ملی بتواند مهره موثری باشد و در محاصره لژیونرهای خط دفاعی به ترکیب اصلی برسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رقابت کنعانی‌زادگان از مدیترانه تا خلیج فارس (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×