روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " احمد نور و رویای یک دبل تاریخی (عکس) از منبع ورزش سه. "

احمد نور و رویای یک دبل تاریخی (عکس)

احمد نوراللهی هافبک دفاعی تیم پرسپولیس بار دیگر مورد توجه کادرفنی تیم ملی قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که علی کریمی هافبک دفاعی تیم الدحیل به دلیل مصدومیت از اردو جا مانده و امید ابراهیمی نیز در بین دعوت شدگان قرار ندارد، احمد نوراللهی به عنوان یکی از بهترین هافبک دفاعی های لیگ ایران، باردیکر به پیراهن تیم ملی رسیده است.نوراللهی که در دو بازی مرحله مقدماتی مقابل کامبوج و عراق موفق به گلزنی شد، حالا در حالی به استقبال چهار دیدار پایانی مرحله اول مقدماتی خواهد رفت که رویای تکرار این گل ها را دارد. گل او البته در بازی با عراق کارساز نبود و در نهایت با شکست تیم ملی همراه شد اما احمد نور و هم تیمی ها این بار هم قسم هستند تا عراق و بحرین را از پیش رو بردارند.کاپیتان سوم پرسپولیس که در تیم باشگاهی نیز کارش را با پیراهن شماره ۲۸ آغاز کرد، حالا در اردوی تیم ملی نیز همین پیراهن را برتن دارد. او پس از دوران سربازی به شکلی ویژه اوج گرفته اما برای حضور فیکس در ترکیب تیم ملی، رقابتی شدید را با دیگر هافبک تدافعی های تیم ملی خواهد داشت. عکس از نعیم احمدی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " احمد نور و رویای یک دبل تاریخی (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×